EnglishEnglish
 
Muzyczny życiorys Franka Sinatry

Muzyczny życiorys Franka Sinatry

sob., 14 stycznia 2017, 19:00

CKK Jordanki
Aleja Solidarności 1-3
87-100, Toruń
sprzedaż zakończona
Opis

Po ogromnym sukcesie premierowych serii wydarzenia, koncert wraca na scenę w odświeżonej formule. Grand Royal Symphony Orchestra, wspaniali wokaliści, jazzowy band, tancerze, nowoczesne multimedia, instrumentalni wirtuozi, muzyka tylko na żywo, tak zapowiada sie kolejny sezon porywającego widowiska muzycznego, który powstał w wyniku fascynacji życiem i twórczością legendarnego amerykańskiego piosenkarza i aktora Franka Sinatry. Na scenie wystąpią znakomici wokaliści znani między innymi z takich talent show jak „Voice of Poland”, „Mam talent” czy „Must be the music”, towarzyszyć im będą członkowie  Royal Symphony Orchestra, dzięki której widowisko zyska nie tuzinkowe brzmienie orkiestrowe.

Muzyka podczas widowiska przeniesie nas do Las Vegas lat 50 tych i 60 tych, w których to królowały jazz i swing a piosenkarz święcił swoje największe sukcesy. Frank Sinatra przez dziesięciolecia był jedną z najważniejszych postaci na rozrywkowej mapie Ameryki. Jego życie to oszałamiająca kariera, popularność, pieniądze i najpiękniejsze kobiety Hollywood. Źródeł inspiracji wokalnych tego niekwestionowanego mistrza o korzeniach sycylijskich poszukamy w kolebce włoskich brzmień słuchając fragmentów muzyki klasycznej z oper V. Belliniego, G. Pucciniego i R. Leoncavallo w wykonaniu klasycznych wokalistów. Nie zabraknie też muzyki filmowej, która wprowadzi nas w klimat intrygujących, nie do końca udowodnionych, kontaktów artysty ze środowiskiem mafii sycylijskiej. Nie zabraknie również najpopularniejszych utworów artysty m. in. „My Way”, „New York, New York”, „Strangers In The Night” w imponujących aranżacjach. 

Wybór utworów prezentowanych podczas widowiska, oryginalne aranżacje, oprawa artystyczna, udział młodych, wspaniałych wykonawców z pewnością dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń. Gorąco zapraszamy do świata pełnego blasku i doskonałej muzyki. 

Zapraszamy na porywający, “Muzyczny Życiorys Franka Sinatry”!

Bilety
Sprzedaż zakończona.