EnglishEnglish
 
Muzyczny życiorys Franka Sinatry

Muzyczny życiorys Franka Sinatry

sob., 28 lutego 2015, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Informujemy, że nastąpiła zmiana lokalizacji koncertu. Koncert został przeniesiony z Teatru Polskiego do Sali Koncertowej Radia Wrocław. Data oraz godzina koncertu pozostają bez zmian.

Zakupione bilety zachowują ważność.
Opis

Muzyczny życiorys Franka Sinatry

potężne symfoniczne brzmienie
Royal Symphony Orchestra
wokaliści
jazzowy band
tancerze
nowoczesne multimedia
muzyka tylko na żywo
instrumentalni wirtuozi
międzynarodowa obsada
aktorzy
chór

 

Link do strony z filmikiem: https://www.youtube.com/watch?v=kdKdwTEHtpE

Porywający spektakl muzyczny, powstały w wyniku fascynacji życiem i twórczością legendarnego amerykańskiego piosenkarza i aktora Franka Sinatry – wokalisty obdarzonego magicznym i pełnym emocji głosem.

Podczas widowiska, muzyka przenosi nas do Las Vegas lat 50 tych i 60 tych, w których to królowały jazz i swing a piosenkarz  święcił swoje największe sukcesy artystyczne. Frank Sinatra przez dziesięciolecia był jedną z najważniejszych postaci na ” rozrywkowej ” mapie Ameryki. Jego życie to oszałamiająca kariera, popularność, pieniądze i najpiękniejsze kobiety Hollywood. Źródeł inspiracji wokalnych tego niekwestionowanego mistrza o korzeniach sycylijskich poszukamy w kolebce włoskich brzmień słuchając fragmentów  muzyki klasycznej z oper  V. Belliniego, G. Pucciniego i R. Leoncavallo.

Nie brak muzyki filmowej, która wprowadzi nas w klimat intrygujących, nie do końca udowodnionych, kontaktów artysty ze środowiskiem mafii sycylijskiej. Usłyszeć można najpopularniejsze utwory m. in.  „My Way”, „New York, New York”, „Strangers In The Night”  w imponujących aranżacjach.

Pomysł, produkcja, reżyseria, kierownictwo artystyczne: Piotr Adam Nowak

Premiera Muzycznego Życiorysu Franka Sinatry odbyła się w Teatrze J. Słowackiego w Krakowie. Dodatkowo nasze widowisko muzyczne odniosło sukces podczas tegorocznej edycji  Life Festival Oświęcim 2014.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.