EnglishEnglish
 
Myslovitz akustycznie

Myslovitz akustycznie

pon., 9 grudnia 2013, 19:00

Impart
Sala Teatralna
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Myslovitz akustycznie

Mimo że koniec roku, Impart inauguruje nowy cykl koncertów, których wspólnym mianownikiem są występy znanych polskich wykonawców w akustycznym brzmieniu.

Jako pierwszy na scenie przy Mazowieckiej swój ekskluzywny, akustyczny koncert zagra zespół Myslovitz. Będzie to znakomita okazja do posłuchania dobrze już znanych utworów zespołu w nowych akustycznych aranżacjach. 

Podczas koncertu zespół wykona piosenki z najnowszej płyty "1.577", oraz pochodzącego z 2002 roku albumu "Korova Milky Bar".

Myslovitz to jedna z najbardziej rozpoznawanych nazw na polskiej scenie. Autorzy kultowych już płyt „Miłość w czasach popkultury” czy „Korova Milky Bar” to skład, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. W 2012 roku z zespołem rozstał się Artur Rojek, jego długoletni lider. Na wokalu zastąpił go Michał Kowalonek z poznańskiej formacji Snowman. W 2013 roku Myslovitz w odświeżonym składzie zaczęło pracować nad nową płytą. Album „1.577” miał swoją premierę 28 maja, a singiel „Prędzej Później Dalej” trafił m.in. na listę przebojów Radiowej trójki. 

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.