EnglishEnglish
 
Myslovitz

Myslovitz

pt., 24 października 2014, 20:00
( Wejście od ulicy Grodzkiej )


sprzedaż zakończona
Opis

W przyszłym roku zespół Myslovitz będzie obchodził 20 urodziny. 

Ich historia to trzymający w napięciu scenariusz filmowy: z zaskakującymi zwrotami akcji, mnóstwem sukcesów, odrobiną melancholii, charyzmatycznymi bohaterami, ale przede wszystkim - świetną ścieżką dźwiękową. 

W 2013 roku Myslovitz nagrał płytę pt. "1.577", która została doceniona przez recenzentów i publiczność. Największą aprobatę zyskał utwór "Telefon", a teledysk do niego został uznany za najlepszy w karierze zespołu. 

Autorom tego obrazu udało się uchwycić chwile, gesty, spojrzenia - detale, które w każdej relacji są najważniejsze i które poprzez swoją subtelność najczęściej nam umykają. Powstał dokument o miłości, o sile drobnych zdarzeń, o niuansach mocnego uczucia, razem z muzyką stanowiący kwintesencję stylu Myslovitz. 

Bo właśnie umiejętność przekazania odczuć i myśli w skondensowanej formie piosenki, w sposób, który sprawia, że słuchacze utożsamiają się z nimi i cytatami z tych utworów opisują swoje życie - to charakterystyczna i zarazem unikalna cecha zespołu. 

Ich koncerty to moc emocji i dźwięków. Ostatnio wpadli na pomysł, żeby zestawić dwie ważne płyty: "Korovę Milky Bar" i "1.577". Po tych koncertach, trwających 2,5 godziny, słuchacze wychodzili nieco oszołomieni, ale - jak relacjonują - w pełni usatysfakcjonowani i szczęśliwi. Muzyce towarzyszyły wizualizacje, przygotowane we współpracy ze szkołami filmowymi. 

Na niektórych koncertach można było usłyszeć kwartet smyczkowy z Orkiestry Kameralnej AUKSO, znanej m.in. z występów z Johnem Greenwoodem (Radiohead). 

Koncert organizowany w ramach 5stancji w Arkadach Kubickiego również będzie wyjątkowy – zespół zagra dawno nie słyszane utwory, a te najbardziej znane pojawią się w nowych aranżacjach. Będzie przebojowo i psychodelicznie. Planowanych jest tylko kilka takich koncertów, więc nie przegapcie tego!  Zaproszeni zostaną znakomici goście i być może będzie można usłyszeć coś z nadchodzącej płyty. 

Dwa lata temu do zespołu dołączył wokalista Michał Kowalonek, który wniósł do zespołu nową energię. 

W związku z jubileuszem 20lecia zespół przygotowuje mnóstwo nowych projektów. 

Robią to w przyjaznej, luźnej atmosferze. Są świetnym, doskonale rozumiejącym się zespołem z wyczuciem współczesnych trendów w muzyce i nie zapominającym o swoich korzeniach. 

Źródło: organizator wydarzenia

Ceny biletów


35 zł - I pula
40 zł - II pula (w dniu koncertu) 
Bilety
Sprzedaż zakończona.