EnglishEnglish
 
Nasum, Black Breath i support

Nasum, Black Breath & support

śr., 3 października 2012, 19:00
( Wejście od godz. 18:30 )


Klub Kwadrat
ul.Skarżyńskiego 1
31-866, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

Nasum w Polsce!

Po raz pierwszy i niestety po raz ostatni będziemy mieli okazję zobaczyć ich na koncercie w naszym kraju. Legendarny Nasum wybiera się na ostatnią część pożegnalnej trasy i 3 października w krakowskim klubie „Kwadrat” zobaczymy ich na jedynym koncercie w Polsce. 

Nasum to żywa legenda grindcore’a. Powstali w 1992 r. z inicjatywy gitarzysty Andersa Jakobson’a i perkusisty (oraz wokalisty) Rickarda Alriksson’a. W 1993 r. do składu dołączył Mieszko Talarczyk i kilka tygodni później zespół wydał swój pierwszy split z Agathocles. Zespół przerwał działalność w 2004 r. po tym jak w grudniu tego roku w Tsunami na Oceanie Indyjskim zginął wokalista Mieszko Talarczyk. W 2011 r. po roku prób, członkowie zespołu postanowili poprosić o pomoc wokalistę Rotten Sound - Keijo Niinimaa, aby w 20-lecie założenia zespołu jeszcze raz wyjechać w trasę koncertową, złożyć hołd Mieszko Talarczykowi i pożegnać się raz na zawsze.

Głównym supportem będzie Black Breath – obowiązkowa nuta dla fanów Entombed czy Municipal Waste. Do składu dołączy jeszcze co najmniej jeden zespół, ale o tym wkrótce.

Źródło: Knock Out Productions

Bilety
Sprzedaż zakończona.