EnglishEnglish
 
Natalia Sikora - Tribute to Mira Kubasińska

Natalia Sikora - "Tribute to Mira Kubasińska"

niedz., 24 lutego 2019, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

Piosenkarka i aktorka o niepowtarzalnym, mocnym głosie w  niezapomnianych przebojach Tadeusza Nalepy, śpiewanych niegdyś przez Mirę Kubasińską. Radio Wrocław zaprasza na muzyczne spotkanie z Natalią Sikorą w koncercie „Tribute to Mira Kubasińska” do Sali Koncertowej Radia Wrocław 24 lutego o godz. 18.00.

Natalia Sikora, zwyciężczyni II edycji The Voice of Poland, wydała już pięć płyt. Na ostatnim albumie podjęła się nagrania materiału legendarnej grupy Breakout w hołdzie dla Miry Kubasińskiej. Nad całością projektu czuwał Winicjusz Chróst, a do nagrań przystąpili najlepsi z najlepszych: Krzysztof Dłutowski – pamiętający i współtworzący Breakout i Blackout, Dariusz Kozakiewicz – przyjaciel i gitarzysta Tadeusza Nalepy, Dariusz Samoraj, Vlodi Tafel i Jarek Bączkowski.

Program „Tribute to Mira” to koncertowy materiał z płyty wdanej w maju 2018 roku pod tym samym tytułem przez wytwórnię MTJ.

Radio Wrocław i Natalia Sikora zapraszają  w sentymentalną podróż muzyczną niezapomnianych przebojów zespołu Breakout .  Na gitarze podczas wrocławskiego koncertu zobaczymy  Dariusza Kozakiewicza- przyjaciela i gitarzystę Tadeusza Nalepy.

Bilety
Sprzedaż zakończona.