EnglishEnglish
 
Nigel Kennedy - Komeda meets Gershwin

Nigel Kennedy - "Komeda meets Gershwin"

sob., 15 września 2018, 19:00

Alvernia Planet
ul. Ferdynanda Wspaniałego 1
32-566, Alwernia
sprzedaż zakończona
Opis

Jedyny taki koncert w Polsce!

Zapraszamy na koncert wybitnego brytyjskiego wirtuoza skrzypiec,  Nigela Kennedy’ego, który wraz ze swoim instrumentalnym ensemble przedstawi unikatowy program, łączący muzykę dwóch legendarnych kompozytorów i pianistów. Obaj zaczynali swoją karierę muzyczną od jazzu, obaj też byli pionierami  jazzu nowoczesnego. Krzysztof Komeda i George Gershwin. 

Aranżacje utworów Komedy to jeden z najnowszych projektów Kennedy’ego, który genialnie interpretuje styl polskiego kompozytora, zachowując odpowiedni balans pomiędzy nostalgicznym klimatem jego utworów , a nową jakością brzmienia, którą im nadaje. Nigela Kennedy zainspirowala także twórczość George’a Gershwina, czemu dał wyraz w swoim najnowszym albumie zatytułowanym…..Wspaniałe i niezapomniane utwory Gershwina zabrzmią więc obok uwielbianych przez publiczność dzieł polskiego kompozytora. To jedyny taki koncert Nigela Kennedy’ego w Polsce.


Ceny biletów:

199 zł - I kategoria
189 zł - II kategoria

Parking:

25 zł - parking na terenie Alvernia Planet
15 zł - parking w eRgulicach*

* Parking znajduje się przy ul. Transportowej 29 w Regulicach). Z parkingu do miejsca koncertu transport zapewnia organizator.

Bilety
Sprzedaż zakończona.