EnglishEnglish
 
NIRVANA TRIBUTE SHOW - M. Others (Ukraina)

NIRVANA TRIBUTE SHOW - M. Others (Ukraina)

czw., 10 maja 2018, 20:30

Stara Piwnica
ul. Krupnicza 15
53-004, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Nirvana Tribute Show w Starej Piwnicy!

Fanów Kurta Cobaina i zespołu Nirvana zapraszamy 10 maja do klubu Stara Piwnica na Nirvana Tribute Show w wykonaniu zespołu M. Others z Ukrainy

Jeśli pragniesz szczerych emocji i prawdziwej nirwany, to musisz przyjść na ten koncert! M. Others grają tylko utwory legendarnej formacji Nirvana! I to jak grają!

Poziom emocji, jakie wzbudzają M. Others i koncertowa energia są identyczne, jak na koncertach Nirvany! Frontman zespołu jest podobny do Kurta Cobaina nie tylko wizualnie. Obserwując i słuchając go, czujesz, że to reinkarnacja i że Kurt znów jest z nami.

- Zabrzmią twoje ulubione kawałki, które będziesz śpiewał razem z nami, bo na pewno znasz je na pamięć. Na koncercie spodziewaj się nieoczekiwanego! To więcej niż zwyczajny występ – to gra emocji, które chcesz dzielić z najbliższymi. To prawdziwa nirwana!

Zespół M. Others istnieje już od dawna, a obecnie skupił się na graniu utworów zespołu NIRVANA. Charyzmatyczny wokalista przyciąga uwagę telewizji, promotorów wydarzeń oraz fanów Nirvany, grając ulubioną muzykę z dzieciństwa. 

Będziesz naprawdę zaskoczony! Przekonaj się sam już 10 maja!


Ceny biletów

35 zł - przedsprzedaż
40 zł - w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.