EnglishEnglish
 
Nirvana Tribute Show - M. Others (Ukraina)

Nirvana Tribute Show - M. Others (Ukraina)

wt., 11 grudnia 2018, 20:00

Stara Piwnica
ul. Krupnicza 15
53-004, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Nirvana Tribute Show w Starej Piwnicy!

Fanów Kurta Cobaina i zespołu Nirvana zapraszamy 11 grudnia do klubu Stara Piwnica na Nirvana Tribute Show w wykonaniu zespołu M. Others z Ukrainy! M. Others grają tylko utwory legendarnej formacji Nirvana! I to jak grają! Ci, którzy byli na ich majowym koncercie, wiedzą, że warto pojawić się ponownie...

Poziom emocji, jakie wzbudzają M. Others i koncertowa energia są takie same, jak na koncertach Nirvany!  Frontman zespołu jest podobny do Kurta Cobaina nie tylko wizualnie. Obserwując i słuchając go, masz wrażenie,  że to reinkarnacja i że Kurt znów jest z nami.

- Zabrzmią wszystkie ulubione kawałki, które będziesz śpiewał razem z nami, bo na pewno znasz je na pamięć. Na koncercie spodziewaj się nieoczekiwanego! To więcej niż zwyczajny występ – to gra emocji, które chcesz dzielić z najbliższymi. To prawdziwa nirwana!

Zespół M. Others istnieje już od dawna, a obecnie skupił się na graniu utworów zespołu NIRVANA. Charyzmatyczny wokalista przyciąga uwagę telewizji, promotorów wydarzeń oraz fanów Nirvany, grając ulubioną muzykę z dzieciństwa. 

Będziesz naprawdę zaskoczony! Przekonaj się sam na koncercie w Starej Piwnicy!

 


Ceny biletów

 

30 zł - I pula (do 10.10)
35 zł - II pula
40 zł - III pula (w dniu koncertu)

Bilety
Sprzedaż zakończona.