EnglishEnglish
 
Nowe Brzmienia Hip Hop Fest: Paluch, Słoń i Mikser, Wuzet, DJ Soina, Auer

Nowe Brzmienia Hip Hop Fest: Paluch, Słoń i Mikser, Wuzet, DJ Soina, Auer

sob., 8 marca 2014, 20:30

Klub Basen
ul. Marii Konopnickiej 6
00-491, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

Szykujcie się na Nowe Brzmienia Hip-Hop Fest, który odbędzie się już 8 marca w klubie Basen w Warszawie! 

Podczas tego wieczoru wystąpią dla Was:

Paluch | Lepszego Życia Diler
Słoń i Mikser | Demonologia 2
Wuzet
Dj Soina
Auer 

 

PALUCH

Pochodzący z Poznania Paluch zadebiutował w 2004 roku materiałem „Życie jest piękne”. Niedługo potem dołączył do grupy Aifam, z którą nagrał wydany w grudniu 2005 krążek „Nasza rewolucja”. Wkrótce raper zaczął prace nad kolejnym solowym materiałem. Jego twórczością zainteresowała się wytwórnia Druga Strefa Records, pod której skrzydłami ukazała się nowa płyta Palucha - „Biuro Ochrony Rapu”. W 2009 nakładem Fonografiki wyszedł album „Pewniak”, na której znaleźli się min. Onar, Peja, Kaczor czy PtP. W 2010 Paluch wraz z Dj'em Story dołączyli do Diilgangu i wspólnie, wydali album pt. "Bezgranicznie oddany” (BOR Records). W 2011 pod znakiem tej samej wytwórni ukazał się krążek „Syntetyczna Mafia”.

Pod koniec 2013 roku doczekaliśmy się najświeższego albumu Palucha, „Lepszego życia diler”, który trafił na szczyty polskich list sprzedaży! Występ na Nowe Brzmienia Hip-Hop Fest odbędzie się w ramach trasy promującej krążek.

Więcej o Paluchu na: www.facebook.com/PaluchOfficial

 

SŁOŃ i MIKSER | DEMONOLOGIA 2

Słoń to doświadczony absolwent Wyższej Szkoły Robienia Hałasu (WSRH) - projektu, który w 2008 założył razem z innym poznańskim raperem, Shellerini.

Razem z Mikserem (Mikołaj Skommer) na koncie mają dwa albumy: "Demonologia" (2010) i "Demonologia II"(2013) .

Mocne teksty i świetne bity - tak najkrócej można opisać dwupłytowe wydawnictwo "D2". Słoń zdecydowanie nie boi się poruszać ciężkich tematów, które doprawione nutę zwyrodnienia i z podkładem od producenta z ksywką jak 'bliżej nieokreślone urządzenie do obróbki kuchennej" tworzą coś, na co opłacało się czekać!

Więcej o D2:www.facebook.com/DEMONOLOGIA.OFICJALNIE

 

WUZET

Wuzet, czyli "Własne Zdanie" lub jak kto woli "Więcej Zieleni" - MC, producent, DJ. Z muzyką związany od tak zwanej "maleńkości". Pierwsze zwrotki nagrywał pod koniec lat 90-tych w głębokim szczecineckim podziemiu. Oficjalnie zadebiutował na płycie Punktu Widzenia zatytułowanej "Eksploracje" (2002). Wystąpił również na krążku Maciory ("I tak ci to ukradną", 2004). Współtwórca Komercyjnej Zbrodni. Na pierwszej solówce Wuzeta, "Dzieci Basu", zagościła czołówka polskich producentów muzyki dubstep i grime.

W 2013 ukazał się album „Własne zdanie” - 16 premierowych tracków przepełnionych charyzmatycznym, szalonym, prześmiewczo-zaczepnym flow w konwencji grime/trap/dubstep wydanych w wytwórni KokaBeats.

Więcej o Wuzecie:www.facebook.com/wuzetofficial

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.