EnglishEnglish
 
Nowe Brzmienie HEY

Nowe Brzmienie HEY

sob., 7 września 2013, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

 

Nowe Brzmienie HEY

Jeden z najważniejszych zespołów polskiej muzyki rockowej HEY  oraz nowe i  zaskakujące aranżacje przygotowane przez młode dolnośląskie zespoły. Koncert grupy HEY oraz ich największe przeboje w wykonaniu laureatów Muzycznej Bitwy Radia Wrocław już 7 września na Wyspie Słodowej we Wrocławiu. Znakomite kompozycje, poruszające i szczere teksty oraz niepowtarzalna atmosfera. Zapraszamy!

Nowe Brzmienie to wyjątkowy na rynku muzycznym projekt w całości produkowany przez Radio Wrocław. Jego celem jest  łączenie pokoleń przez muzykę. Już od roku, dzięki zmianie formuły, młode, początkujące zespoły mogą zmierzyć się z przebojami największych gwiazd polskiej sceny rockowej. W tym roku laureaci Muzycznej Bitwy (Centrala 57, Fałda Vida, Naczynia Połączone, Strain,  Mazari, FairyTaleShow ) najgłośniejszego konkursu na Dolnym Śląsku, zaprezentują się szerokiej publiczności wykonując utwory legendarnej grupy HEY.

Zespoły mają pełną dowolność interpretacji wybranych przez siebie utworów i dzięki temu piosenki, które wszyscy znają, stają się często nową jakością artystyczną.

Finałem koncertu będzie oczywiście koncert zespołu HEY z charyzmatyczną i wyjątkową Katarzyną Nosowską.

Warto wspomnieć, że Radio Wrocław wyprodukowało do tej pory już pięć koncertów z cyklu Nowe Brzmienie. Były to koncerty poświęcone twórczości Jana Kaczmarka, Lecha Janerki , Republiki, Perfectu oraz zespołu KULT.

Bilety:

30zł - I pula(do 01.09.)
35zł - II pula (od 02.09. oraz w dniu koncertu)

Źródło: organizator wydarzenia

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.