EnglishEnglish
 
Nowe Brzmienie Kultu

Nowe Brzmienie Kultu

sob., 8 września 2012, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

Nowe Brzmienie Kultu

Legenda polskiej muzyki  rockowej  KULT zabrzmi w nowych,  zaskakujących i unikatowych aranżacjach przygotowanych przez młode dolnośląskie zespoły. Koncert grupy KULT oraz ich największe przeboje w wykonaniu laureatów Muzycznej Bitwy Radia Wrocław już 8 września na Wyspie Słodowej we Wrocławiu. Doskonała muzyka, prowokacyjne teksty oraz niepowtarzalna atmosfera. Radio Wrocław zaprasza na kultowe wydarzenie muzyczne.

Nowe Brzmienie to wyjątkowy na rynku muzycznym projekt w całości produkowany przez Radio Wrocław. Jego celem projektu jest  łączenie pokoleń przez muzykę. Do tej pory formuła koncertów polegała na prezentacji  utworów legendarnych polskich zespołów przez  znanych i popularnych wykonawców. Tak stało się już w wypadku Nowego Brzmienia Jana Kaczmarka, Lecha Janerki , Republiki czy Perfectu.

"W tym roku  pozwalamy młodym, początkującym zespołom zmierzyć się z twórczością jednej z największych gwiazd polskiej sceny rockowej- zespołu KULT" - mówi Tomasz Duda, prezes zarządu i redaktor naczelny Radia Wrocław. "Dajemy szansę laureatom Muzycznej Bitwy - najgłośniejszego konkursu na Dolnym Śląsku, zaprezentować się szerszej publiczności" - dodaje.

Zespoły mają pełną dowolność interpretacji wybranych przez siebie utworów i dzięki temu piosenki, które wszyscy znają, stają się często nową jakością artystyczną.

Finałem Nowego Brzmienia będzie oczywiście koncert legendarny zespół KULT   z charyzmatycznym Kazikiem Staszewskim na czele.

Radio Wrocław- na cały rock!

Bilety:
20zl - przedsprzedaż do  31.08.
30zł - przedsprzedaż od 01.09. do 08.09.

Bilety
Sprzedaż zakończona.