EnglishEnglish
 
Oi#039;HAMSTERS - cetlic punk rock band (Ukraina)

O'HAMSTERS - cetlic punk rock band (Ukraina)

niedz., 18 listopada 2018, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

O'Hamsters - irish punkowa gwiazda z Ukrainy zagra w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza miłośników celtyckiego punk rocka 18 listopada na koncert zwariowanego zespołu O'Hamsters z Kijowa!

O'Hamsters to celtycki zespół punkowy z Kijowa, stolicy Ukrainy. Muzyka O'Hamsters to klasyczny irlandzki punk ze znacznym wpływem muzyki ludowej oraz współczesnym celtyckim speed punkiem.

Zespół istnieje od prawie 9 lat. Ma na swoim koncie ponad 150 koncertów w całej Ukrainie i za granicą, 3 płyty LP ("Alcophilosophy", 2011, "Kyiv / Dublin / Alcohol", 2014 i "Wherever we go", 2017) oraz 2 EP ("Sassenach, Go On Home", 2010 i "Kiss My Irish Ass", 2015). 

Zespół brał również udział w "Ex-USSR tribute to Dropkick Murphys", wydanym w 2013 roku oraz światowym "Tribute to the Pogues", wydanym w 2016 roku.

O'Hamsters współdzielił scenę z The Rumjacks (AUS), Flatfoot 56 (USA), Cruachan (IRL), The Dreadnoughts (CAN), Mr. Irish Bastard (GER) i wieloma innymi. 

Zespół uczestniczy również w wielu ukraińskich festiwalach i aktywnie wspiera celtycką muzykę punkową oraz scenę fokową na Ukrainie, a ich frontman tworzy wydarzenia tematyczne i festiwale w Kijowie. 

Koncerty na żywo O'Hamsters są fuzją zabawnych tekstów oraz niekończącej się imprezy i tańca.


Ceny biletów

25 zł - bilet normalny
20 zł - bilet ulgowy (studenci i uczniowie)

Bilety
Sprzedaż zakończona.