EnglishEnglish
 
O.S.T.R. (Ostr) i Marco Polo - Kartagina

O.S.T.R. (Ostr) & Marco Polo - "Kartagina"

czw., 20 marca 2014, 20:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Marco Polo oraz O.S.T.R wystąpią w Klubie Eter 20 marca w ramach trasy promująca płytę "Kartagina".

 

Marco Polo: „Płyta z O.S.T.R. to na długo ostatni w pełni wyprodukowany przeze mnie album. Zawiera jedne z nagrubszych bitów jakie kiedykolwiek zrobiłem. To dla mnie zaszczyt, że mogę mieć fanów także w Polsce. Zawsze mi się tu podobało na koncertach i nie mogę się doczekać marcowej trasy. Przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego dla naszej publiczności, nikt nie będzie rozczarowany. Dziękuję Ostremu za tę możliwość. To człowiek legenda. Do zobaczenia!”

W oryginale: “This album with O.S.T.R. will be the last fully produced Marco Polo album for a very long time.  Some of the hardest beats I’ve ever made.  It’s an honor to expand my international fan base into Poland. I’ve always loved touring there and look forward to touring there again this March. We’ve made something very special for the people, they will not be disappointed. I thank O.S.T.R. for the opportunity. He is a legend. Stay tuned!”

O.S.T.R.:  „Nagranie całej płyty z Marco Polo było jednym z moich największych muzycznych marzeń, ale myślałem, że jest to marzenie ściętej głowy. Nie ukrywam, że współpraca z Marco jest dla mnie zaszczytem, starałem się sprostać jego bitom, dlatego płyta powstawała 3 lata. Selekcja tematów, tekstów i bitów była okrutna. Od początku mieliśmy wizję na ten album – coś najlepszego, określającego szczyt naszych możliwości na dzisiaj. Nie wiem czym sobie na to zasłużyłem, ale Marco wysłał mi ponad 80 bitów do wyboru. Praca nad płytą była bardzo intensywna. Nagrywki trwały non-stop, tydzień w tydzień od 2011 roku. Razem włożyliśmy w tę płytę całe serce, siłę i umiejętności, które mamy. Zarwaliśmy niejedną noc. Wciąż nie mogę uwierzyć w to co się dzieje.”

Bilety:

- 50 zł - III pula - miejsca stojące
- 50 zł - miejsca siedzące (balkon) - tylko w www.biletin.pl

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.