EnglishEnglish
 
O.S.T.R. (Ostr)

O.S.T.R. (Ostr)

czw., 27 listopada 2014, 20:00

sprzedaż zakończona

Promocja

Promocyjna pula biletów (30 zł) obowiązuje do 11 października 2014 r.
Opis

O.S.T.R. z Kartaginą we Wrocławiu!

Jeden z najbardziej znanych polskich twórców, O.S.T.R. podjął współpracę z Marco Polo, cenionym producentem hip-hopowym z Kanady. Efektem tej ponadnarodowej kolaboracji jest krążek „Kartagina”. 27 listopada O.S.T.R zaprasza do wrocławskiego klubu Eter.

- To było jednym z moich największych muzycznych marzeń, ale myślałem, że jest to marzenie ściętej głowy – tak o nagraniu krążka z amerykańsko-kanadyjskim artystą mówi O.S.T.R. - Nie ukrywam, że współpraca z Marco jest dla mnie zaszczytem, starałem się sprostać jego bitom, dlatego płyta powstawała 3 lata. Selekcja tematów, tekstów i bitów była okrutna. Od początku mieliśmy wizję na ten album – coś najlepszego, określającego szczyt naszych możliwości na dzisiaj – zdradza muzyk. 

Praca nad płytą była niezwykle intensywna, trwała od 2011 roku. W sieci można już obejrzeć teledysk do pierwszego singla – utworu „Side Effects”, jednak o efekcie finalnym będziemy mogli się przekonać w lutym, gdy krążek będzie miał swoją premierę. W marcu natomiast Marco Polo przylatuje do Polski i wówczas odbędzie się trasa koncertowa promująca „Kartaginę”. 

- To dla mnie zaszczyt, że mogę mieć fanów także w Polsce. Zawsze mi się tu podobało na koncertach i nie mogę się doczekać marcowej trasy. Przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego dla naszej publiczności, nikt nie będzie rozczarowany. Dziękuję Ostremu za tę możliwość. To człowiek legenda. Do zobaczenia! - mówi Marco Polo.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety: 

30 zł – I pula
35 zł – II pula
40 zł – w dniu koncertu

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.