EnglishEnglish
 
OBERSCHLESIEN

OBERSCHLESIEN

niedz., 7 kwietnia 2013, 20:00

Klub Alive
ul. Kolejowa 12
53-508, Wrocław
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Informujemy, że koncert zespołu OBERSCHLESIEN, który odbędzie się dnia 07.04.2013 został przeniesiony z Klubu Alibi do Klubu Alive przy ulicy Kolejowej 12 na godzinę 20:00.
Za nieoczekiwaną zmianę miejsca koncertu przepraszamy, zakupione bilety zachowują ważność.
Opis

 

OBERSCHLESIEN W ALIBI!

 

Jadymy durch! Po sukcesie w programie Must Be The Music, grupa nie spuszcza z tonu. Widowiskowe koncerty zaplanowane na ten rok, z pewnością zachwycą już zdeklarowanych oraz przyciągną przyszłych fanów formacji. 

Dzięki Oberschlesien mocny i czysty przekaz zawarty w słowach i dźwiękach wprost z serca Górnego Śląska trafił do słuchaczy w całej Polsce.

Projekt tworzy sześciu doświadczonych muzyków, którzy pragną pokazać Śląską tożsamość w nowym świetle. Zainspirowani formacją Rammstein, która śpiewając po niemiecku z hukiem podbiła światowe rynki muzyczne, Oberschlesien sięga po industrialne brzmienia z mocnymi tekstami śpiewanymi po Śląsku. Efektem są szczere piosenki o radości życia, etosie pracy górnika, rozstaniach i powrotach, ludzkich słabościach, kobietach, motocyklach....czyli o życiu, życiu na Górnym Śląsku (członkowie grupy pochodzą z Piekar Śląskich., Bytomia i Sośnicy).

O tym jak skutecznie Oberschlesien zmienia stereotyp Śląskości karykaturalnej i często trywialnej, najlepiej przekonać się na żywo, podczas mega energetycznego show! Oberschlesien mówi o sobie: "chcemy pokazać wszystkim, a najbardziej samym sobie, że można pisać, śpiewać i myśleć po Śląsku. Chcemy zrobić coś normalnego dla Ślązaka i coś ciekawego, innego dla ludzi, którzy ze Śląskiem nie mają, a być może chcieliby mieć coś wspólnego.  Dla nich mamy krótkie, życiowe opowieści z głębokim przekazem, twardym akcentem oraz potężnym brzmieniem". Dzięki bezpośredniemu kontaktowi muzyków z publicznością wszystkie dotychczas zagrane koncerty, niezależnie od miejsca i okoliczności, spotykały się z entuzjastycznym przyjęciem. 

Potwierdzają to liczne pozytywne opinie wyrażane bezpośrednio przez fanów w Internecie, jak również przez media. Należy wspomnieć, że w przeciwieństwie do większości zespołów koncerty Oberschlesien przyciągają publiczność w każdym wieku, jednocząc wszystkie pokolenia. 

SKŁAD :

Michał "Mody" Stawiński - wokal
Marcel "Marshall" Różanka - szlagcojg
Bronek "Bronix" Lewandowski - wiesła
Wojtek "Jaś" Jasielski - basówa
Tomek "Wyznawca" Dyrda - wiesła
Mateusz "Didramat" Buhl - programowanie
Darek "Klangmajsta"Kampa -realizacja dzwięku

Źródło: ALIVE STAGE

PATRONAT: GUITAR MAX SKLEP - www.guitar-max.eu

Bilety:

18 zł - pierwsze 100 szt.
23 zł - w przedsprzedaży
29 zł - w dniu koncertu

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.