EnglishEnglish
 
Ocean Music Festival – X urodziny zespołu Ocean

Ocean Music Festival – X urodziny zespołu Ocean

czw., 6 października 2011, 18:30

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

[03.10.2011]  Informujemy, że uległ zmianie termin koncertu na 13.12.2011 r. Zakupione bilety zachowują ważność.
W związku ze zmianą daty koncertu, bilety można zwracać w miejscu ich nabycia. Zwroty biletów przyjmowane bedą do 30.11.2011.

Znamy już gości Ocean Music Festival  odbywającego się z okazji 10. urodzin wrocławskiego zespołu Ocean. Na scenie klubu Eter wystąpią dobrze znane fanom ciężkich brzmień zespoły – FlapJack i Lipali oraz wrocławski CLON. W specjalnym urodzinowym secie koncertowym jubilatów wspomogą Olaf Deriglasoff, Tomek Lipiński oraz Grizzli z  EastWest Rockers i Miodu z Jamala.

Zespół Ocean zagra również materiał z nowego albumu pod tytułem „Wojna Świń”. Tym razem Ocean postanowił wykonać odważny zwrot stylistyczny i zaskoczyć swoich słuchaczy, oferując im do kości surowe i ekstremalnie energetyczne gitarowe granie. Materiał wzbudził zainteresowanie laureata nagrody Grammy – Vance’a Powell’a, odpowiedzialnego za brzmienie płyt takich artystów jak The White Stripes, The Raconteurs, Kings Of Leon czy The Dead Weather.

Płytę zarejestrowano na żywo, co w połączeniu z miksem Powell’a oraz masteringiem legendarnego Richarda Dodd’a (Kings Of Leon, Green Day, Sheryl Crow, Tom Petty, George Harrison), wyniosło Ocean na zupełnie nowy brzmieniowy i artystyczny pułap. Zarówno krytycy jak i fani okrzyknęli płytę jednym z najbardziej zaskakujących wydawnictw tego roku, a promujący album singiel „W piekle nie będę sam” dotarł na sam szczyt rockowych list przebojów.

Całość urodzinowej zabawy rozpocznie się 6 października o godz.18.30. Przybywajcie! Prezenty mile widziane!
Ocean Music Festival – X urodziny zespołu Ocean
6.10.11 godz.18.30
klub ETER, ul.Kazimierza Wielkiego 19

FLAP JACK
LIPALI
CLON
OCEAN i goście (Olaf Deriglasoff, Tomek Lipiński, Grizzli, Miodu i inni)

Źródło: materialy promocyjne organizatora

Bilety:

39 zł – pierwsze 300 szt.
45 zł – przedsprzedaż
50 zł – w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.