EnglishEnglish
 
OCN

OCN

śr., 11 listopada 2015, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

OCN – trasa koncertowa „Demon i Karzeł”

 

Trasa koncertowa „Demon i Karzeł” rozpoczyna się 25 września i potrwa do połowy listopada. Zespół promuje na niej swoje najnowsze wydawnictwo pod tym samym tytułem.

Przedsprzedaż albumu:
http://www.empik.com/demon-i-karzel-ocn,p1115262910,muzyka-p 

Single promujące płytę:
„Dom” https://www.youtube.com/watch?v=9xVoHPhrRM4 
„Na Zawsze” https://www.youtube.com/watch?v=14A8HThEXXU 
„(Demon i karzeł) jest zdecydowanie najbardziej intymna płyta, przy jakiej pracowałem. Powstała z olbrzymiej potrzeby rozliczenia się z lękami, słabościami i - jak sugeruje tytuł - demonami drzemiącymi głęboko w środku. Dlatego ten album był też bardzo dużym ryzykiem. 

Powstał jednak w sposób tak bezwarunkowy, że teraz tylko czas i słuchacze znają odpowiedź, czy warto było takie ryzyko podejmować” – opowiada o płycie lider zespołu Maciej Wasio.

Zespół OCN powstał w 2012 roku na fundamentach formacji Ocean. Pierwszy album grupy - "Waterfall", wyprodukował laureat Grammy, Vance Powell (min. The White Stripes, The Raconteurs, Kings Of Leon, The Dead Weather). Tytułowy utwór z płyty dotarł na pierwsze miejsca rockowych list przebojów a kolejny singiel, "The First Cut" szybko powtórzył wynik poprzednika. Promując płytę, OCN pojawił się zarówno na festiwalach zagranicznych ( min. Reeperbahn Festival w Hamburgu czy Sziget Festival w Budapeszcie), jak i na najważniejszych festiwalach polskich (min. Jarocin Festiwal, Union of Rock Festival w Węgorzewie, Ursynalia Festival, Orange Warsaw Festival).  Obecnie OCN tworzą 

Maciek Wasio - wokal, gitara
Michał Kaleciński - bas, wokal, 
Radek Owczarz – bębny

Bilety
Sprzedaż zakończona.