EnglishEnglish
 
Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło
OdraNocka Art Festival

sob., 13 lipca 2013, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Dawid Podsiadło

Koncert złożony z utworów pochodzących z debiutanckiej płyty Dawida Podsiadło, która, wydana pod koniec maja br., zniknęła z półek sklepowych w ciągu zaledwie pięciu dni... Dawid Podsiadło szerokiej publiczności dał się poznać za sprawą telewizyjnego show 'X-Factor', którego ubiegłoroczną edycję zwyciężył, m.in. za interpretację piosenek Stinga, U2 i Coldplay.

Okazuje się jednak, że Podsiadło jest nie tylko sprawnym wykonawcą, ale też autorem muzyki i tekstów. Swój talent potwierdził albumem 'Comfort And Happiness', który ukazał się pod koniec maja. Album wywołał lawinę entuzjastycznych opinii i w ciągu pięciu dni całkowicie zniknął z półek sklepowych uzyskując status Złotej Płyty i wchodząc na pierwsze miejsce ogólnopolskiej listy OLiS (Oficjalna Lista Sprzedaży ZPAV).

Wokalista z Dąbrowy Górniczej pokazał się na nim jako dojrzały, wrażliwy, pełen pomysłów artysta ze znakomitym głosem. 'Comfort and Happiness' już od pierwszych dźwięków dowodzi, że mamy do czynienia z debiutem, jakich na polskim rynku ze świecą szukać. Nikt nie ma wątpliwości, że narodził się na polskiej scenie wokalista, jakiego dawno nie było. Nie gwiazda z telewizji – artysta z krwi i kości.

Skład Zespołu:

Dawid Podsiadło – vocal
Daniel Walczak – gitara
Michał Sęk – instrumenty klawiszowe
Olek Świerkot – gitara
Piotr Jabłoński – perkusjaWojtek Król –bas

Źródło: www.odranocka.pl

Bilety: 30zł do 90zł

Bilety
Sprzedaż zakończona.