EnglishEnglish
 
Old Breakout

Old Breakout

wt., 3 marca 2020, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Old Breakout zagra w Starym Klasztorze!

3 marca w przeddzień 13. rocznicy śmierci Tadeusza Nalepy, zapraszamy do Starego Klasztoru na koncert zespołu OLD BREAKOUT,  stworzonego z inicjatywy byłych muzyków oryginalnego składu BREAKOUT.

Podczas muzycznego wieczoru dedykowanego pamięci ojca polskiego bluesa, zespół Old Breakout zagra koncert złożony z utworów grupy Breakout i solowych

dokonań Tadeusza Nalepy, takich jak: "Kiedy byłem małym chłopcem", "Co się stało kwiatom", "Modlitwa", "Oni zaraz przyjdą" i wielu innych doskonale znanych polskiej publiczności.

Zespół Old Breakout powstał w 2013r z inicjatywy byłych członków grupy Breakout, legendy polskiej sceny bluesrockowej z lat siedemdziesiątych  – Winicjusza Chrósta, Krzysztofa Dłutowskiego,  Zbigniewa Wypycha, Józefa Hajdasza i Tadeusza Trzcińskiego.

Koncerty zespołu Old Breakout w 2013r. spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem fanów oraz krytyków muzycznych, co stało się naturalnym impulsem do nagrania w 2014r płyty „Za głosem bluesa idź" z tekstami znanego poety Bogdana Loebla.

Po czterech latach koncertowania oraz spotkań z fanami zespół nagrał w 2018r kolejną płytę „Tribute to Nalepa&Kubasińska", jednocześnie koncertując w kraju i za granicą. Zapraszamy na stronę internetową www.oldbreakout.pl , na której znajdują się wszelkie informacje dotyczące zespołu.

Aktualny skład zespołu:

Sławek Burakowski – gitara
Jarosław Gaś – perkusja
Marcin Kołdra – śpiew, gitara
Jacek Korzeniowski - hammond
Maciej Kubicki – gitara basowa
Tadeusz Trzciński – harmonijka


Ceny biletów

Miejsca siedzące:

45 zł –  przedsprzedaż
50 zł - w dniu koncertu

Miejsca stojące:

35 zł - przedsprzedaż
40 zł - w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.