EnglishEnglish
 
DJ Studio 1 (secret guest), 0ptik

DJ Studio 1 (secret guest), 0ptik
ON BOAT

2015-07-25, 16:00 - 2015-07-25, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

C&C BOOKINGS | SZAJSE RECORDS | DIAMENTON pres: ON BOAT!

#Płock #imprezowy weekend #słońce #wakacje #muzyka elektroniczna – nie ma lepszego połączenia… A gdyby do tego dodać jeszcze rejsy statkiem po Wiśle odbywające się w akompaniamencie wyselekcjonowanych dźwięków? 

W dniach 24-26 lipca po raz drugi zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Dzięki współpracy agencji C&C Bookings oraz kolektywu Szajse Records, ponownie imprezowe łajby zawładną falami Wisły. Łącznie 9 rejsów z najlepszymi polskimi dj, producentami muzyki elektronicznej, performance`ami - to nie lada gratka dla każdego, kto szuka ciekawych sposobów na spędzenie czasu ze swoją ulubioną muzyką w tle. Domeną tego wydarzenia jak zwykle będzie pobudzanie wszystkich zmysłów – fale uderzające o pokład, wodna mgiełka, szum rzeki, wokół natura, a wszystko to okraszone basem wydobywającym się z głośników ustawionych na burcie statku. Czy jest lepszy sposób na spędzenie dnia podczas tego weekendu w Płocku? 

ON BOAT – do zobaczenia na pokładzie!

------
MIEJSCE ZBIÓRKI:

Specjalnie przygotowana strefa (zaraz przy molo).

Prosimy Was abyście pojawili się w tym miejscu najpóźniej na 30 minut przed planowaną godziną rejsu, celem odebrania opasek pozwalających wejść na pokład. Prosimy byście się nie spóźniali, gdyż tylko to umożliwi nam sprawną wymianę osób pomiędzy poszczególnymi rejsami, a Wam zapewni zabawę trwającą 2 godziny :)

Każda z osób która opłaciła bilet otrzyma specjalnie oznaczoną opaskę, pozwalającą na wejście na pokład. Pamiętajcie by mieć przy sobie bilet (wydruk) - opaska zostanie Wam przekazana po zeskanowaniu kodu kreskowego znajdującego się na bilecie.

Regulamin imprezy - kliknij tutaj

------

Bilety: 30zł
Rejs trwa 2 godziny.

Bilety
Sprzedaż zakończona.