EnglishEnglish
 
Onslaught + Exumer, M-Pire of Evil, Master

Onslaught + Exumer, M-Pire of Evil, Master

2013-11-02 - 2013-11-03

Warszawa, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

Knock Out Productions z ogromną przyjemnością przedstawia thrash-metalową ucztę pod nazwą Slaughterfest 2013. Na dwóch koncertach w Polsce zobaczymy fantastyczną trasę na której zagrają: Onslought, Exumer, M-pire Of Evil oraz Master. Pierwszy odbędzie się 2 listopada w „Progresji”, dzień później gig odbędzie się w krakowskim „Kwadracie”.

ONSLAUGHT (Anglia) Thrash-Metal
Fanom muzyki angielskie miasto Bristol kojarzy się zapewne głównie z trip hopem – Massive Attack, Portishead, Trickym. Błąd! Gdy ci artyści chodzili jeszcze do podstawówki, pochodzący z Britolu zespół Onslaught wydawał kanoniczne płyty dla thrash metalu i speed metalu – "Power From Hell" i "The Force". Kapela powróciła w 2004 roku i wciąż jest w doskonałej formie, co udowodniła występem na MetalFest 2013. W jej szeregach wciąż są pamiętający lata 80. Sy Keeler i Nige Rockett. W 2013 roku ukaże się trzecia po reaktywacji studyjna płyta grupy. Kawałki z niej pochodzące na pewno będzie można usłyszeć w Polsce.
http://www.youtube.com/watch?v=awCa4NGxTIA

Exumer (Niemcy) Thrash-Metal
To jedna z legend niemieckiego thrash metalu, powstała w połowie lat 80. i stacjonująca we Frankfurcie nad Menem, reaktywowana w 2008 roku. W Exumer znów grają jego założyciele, basista i wokalista Mem von Stein oraz gitarzysta Ray Mensh, którzy nagrywali kultową dziś płytę "Possessed By Fire". Ray dodatkowo miał okazję się przekonać o tym, jak wspaniali są polscy fani podczas legendarnego koncertu "Metal Battle 88" w katowickim Spodku (razem z m.in. Nasty Savage i Atomkraft). Występ podziwiało kilka tysięcy fanów i zarejestrowano go na potrzeby telewizji. Exumer wydał w 2012 roku świetny trzeci krążek "Fire & Damnation" wyprodukowany przez Waldemara Sorychtę i ten materiał będzie promować w Polsce. Tego nie można przegapić!
http://www.youtube.com/watch?v=lnM6-GJpxyE

M-pier Of Evil (Anglia) Thrash-Metal
Venom, kultowa, legendarna nazwa dla każdego fana metalu, ze szczególnym uwzględnieniem black- i deathmetalowców. Legenda z Newcastle wciąż działa, ale nie ma już w niej Mantasa. Świetny gitarzysta i główny kompozytor twórców "Welcome To Hell" i "Black Metal" od 2010 roku realizuje się twórczo w, także zlokalizowanej w Newcastle, grającej ostry, bezkompromisowy thrash kapeli Mpire Of Evil. Co ciekawe, jest w niej basista Tony "Demolition Man" Dolan, który kiedyś zastąpił Cronosa w Venom, a z Atomkraft wystąpił na słynnej edycji "Metal Battle 88" w katowickim Spodku. Trio (skład uzupełnia bębniarz Marc Jackson) ma na koncie dwie płyty: "Hell To The Holy" i wydaną wiosną 2013 "Crucified". Zespół ze wszech miar godny uwagi i świetnie wypadający na żywo!
http://www.youtube.com/watch?v=YSBks80EBg8

Master (USA) Death-Metal
W 2013 roku mija równo 30 lat odkąd legendarny basista i wokalista Paul Speckman powołał do życia w Chicago deathmetalową formację Master. Kapela wydała kultowe dla gatunku albumy "Master", "On The Seventh Day God Created ... Master" oraz "Collection Of Souls". Dziś jej bazą są Czechy, gdzie Paul Speckman od lat mieszka, a trio uzupełniają czescy muzycy (Zdenek – perkusja i Alex – gitara). Master niestrudzenie objeżdża świat z koncertami i wciąż jest w dobrej formie, wciąż nagrywa udane płyty. Ostatnią z nich jest "The New Elite" z 2012 roku.
http://www.youtube.com/watch?v=A3MX911thWQ

Bilety:
75 zł (przedsprzedaż)
85 zł (w dniu koncertu)

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.