EnglishEnglish
 
Papa D - 35 lat na scenie

Papa D - 35 lat na scenie

sob., 11 stycznia 2020, 18:30

sprzedaż zakończona
Opis

PAPA D - 35 lat - Koncert Jubileuszowy

 

Papa D

Naj Story, Maxi Singiel, Monaliza ("Nasz Disneyland"), Ordynarny Faul, Kamikadze, Królowa fal, Panorama Tatr,  Gdzie jest Ola, Ocean wspomnień (czyli –"szary wiruje pył“), Czarny Śnieg, czy Nietykalni - jak dużo prywatek, imprez i randek spędziliście przy tych piosenkach? 

My bardzo wiele, więc z wielką radością wrócimy do sentymentalnej podróży w czasie, wraz z muzycznymi gwiazdami, które zapowiedziały swój udział w Jubileuszu 35-lecia Papa D! A niespodzianek i zaskoczeń będzie sporo :-)

Lata 80-te powrócą już 11 stycznia do Kielc, gdzie wraz z Papa D przeniesiemy się w klimat tamtych czasów. Jak zawsze przy naszych jubileuszach - liczymy na Wasze „ejtisowe” stylizacje!!

Zapraszamy wszystkich: tych, którzy w latach 80-tych przy hitach Papa Dance tańczyli na swoich pierwszych dyskotekach, tych którzy polubili lata 80-te, mimo że jeszcze ich wtedy na świecie nie było oraz tych, którzy jeszcze nie znają klimatu lat 80-tych, ale mają wolny sobotni wieczór i szukają najlepszej imprezy w mieście!"

Zapowiada się fantastyczna impreza, bądźcie z nami!

Obecny skład zespołu Papa D:

Paweł Stasiak- wokal
Jacek Szewczyk - gitara solowa
Waldemar Kuleczka - gitara basowa
Marcin Tywoniuk - instrumenty klawiszowe
Dariusz Piskorz - perkusja

Bilety
Sprzedaż zakończona.