EnglishEnglish
 
Papa Roach, support: Noko

Papa Roach, support: Noko

sob., 24 listopada 2012, 20:00
( Otwarcie bram: godz. 19:00 )


[Klub Muzyczny Progresja]
ul. Kaliskiego 15a
01-476, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

Papa Roach w Polsce!

Na fali niegasnącej popularności juz wkrótce do Polski przybędzie legenda rocka Papa Roach! 24 listopada w warszawskiej Progresji polscy fani będą mogli odśpiewać największe przeboje grupy: "Last Resort". Between Angels And Insects", "She Loves Me Not" czy "Forever". Prosto ze słonecznej Californii grupa przywiezie do nas muzykę z gorącego jeszcze albumu "The Connection", który ukaże się już 2 października. Albumy tego zespołu zazwyczaj pokrywały się złotem lub platyną, a ich sprzedaż przekroczyła juz dawno ponad 15 milionów płyt na całym świecie.  

Od czasu kiedy Papa Roach po raz pierwszy stanęli na scenie jako zespół w szkolnym konkursie talentów, brawurowo wykonując utwór Jimmiego Hendrixa "Fire" minęło prawie 20 lat! W tamtym czasie panowie nie zdawali sobie pewnie sprawy z tego jak potoczy się ich kariera - 6 albumów studyjnych i siódmy w drodze! Trasy koncertowe u boku Incubus czy Deftones, bardzo pomogły zespołowi w karierze, ale bardzo szybko Papa Roach zyskał własną publikę, wierną im do dziś. Przez lata muzyka tego zespołu ewoluowała. Pierwsze płyty utrzymane były w klimatach nu metalu, rap metalu, potem kolejne prezentowały hard rocka, heavy metal czy post - grunge. Wraz z płytą "Metamorphosis" w 2009 roku zespół przeszedł kolejną transformację - było znowu mocniej i jeszcze szybciej. Wokalista Jacoby Shaddix o muzyce Papa Roach: "Jesteśmy zespołem, który krąży pomiędzy metalem, hardcorem, punk rockiem i popem. Staramy się to wszystko zgrabnie połączyć". Dla muzyków balansowanie pomiędzy stylami jest naturalną rzeczą. Są oczywiście i takie elementy, które się nie zmieniają, ale delikatne metamorfozy czynią Papa Roach jeszcze bardziej interesującym i zaskakującym. 

Co przyniesie ze sobą nowy album - wprost nie możemy się doczekać, podobnie jak listopadowego koncertu w Polsce, na który serdecznie zapraszamy!

_________________

Znamy już zespół, który otworzy koncert formacji Papa Roach w Warszawie! Mamy przyjemność ogłosić, że supportem Amerykanów 24 listopada w klubie Progresja będzie polski zespół NOKO! Jest to z pewnością fantastyczna wiadomość dla fanów finalistów programu "Must Be The Music". Jest to także duże wyróżnienie dla muzyków NOKO - pojawić się na jednej scenie z zespołem takiego formatu. 

 

Niedawno na rynku pojawił się debiutancki album zespołu zatytułowany "NOKO". Świetnie przyjęty przez publikę utwór "Bad Thoughts" bardzo długo utrzymywał się na szczytach list przebojów w rockowych rozgłośniach, a nuciła go niemalże cala Polska. Od 2008 roku  - odkąd powstał zespół - muzycy nieprzerwanie koncertują i to nie tylko na scenach naszego kraju, ale również poza jego granicami, mają ze sobą także koncerty między innymi u boku grupy Coma, występ w pierwszej edycji polstatowskiego programu "Must Be The Music/ Tylko Muzyka" oraz koncert w Jarocinie - gdzie zdobyli Nagrodę Publiczności - Złotego Kameleona. Jak widać, a raczej słychać - NOKO nie daje o sobie zapomnieć, a zapytani o wrażenia przed koncertem, odpowiadają: "Nie możemy się wprost doczekać tego koncertu! Po Limp Bizkit przyszedł czas na Papa Roach. Jest to dla nas duże wyróżnienie i obiecujemy, że damy z siebie wszystko!" 

 Nie ma wątpliwości, że NOKO doskonale poradzi sobie z tym wyzwaniem i najlepiej rozgrzeją publikę przed koncertem 24 listopada w warszawskiej Progresji!

 Źródło: materiały promocyjne organizatora

 

Bilety:
100zł - przedsprzedaż,
120zł - w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.