EnglishEnglish
 
Paśko i zespół Co To

Paśko i zespół "Co To"

sob., 11 kwietnia 2015, 20:00

Impart
Sala Kameralna
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Przemek Paśko - śpiew i gitara
Konrad Imiela - śpiew i instrumenty rożne
Andrzej Szeremet - gitary
Michał Piotrowski - perkusja
Jan Chojnacki - trąbka
Bartek Chojnacki - kontrabas

Związany ze środowiskiem kulturalnym Wrocławia, w bliskiej znajomości z ludźmi Teatru Muzycznego Capitol. Od zawsze słuchający Trójki. Grywał i grywa na prywatkach, podśpiewując cudze piosenki, szczególnie Marka Grechuty, Stanisława Sojki, Raz Dwa Trzy i czterystu dwudziestu innych "skaldów".

Bez nadziei na życie z muzyki, oswoił również biegun odległy od sztuki. Odkąd zaproszony został do występu w słynnym wrocławskim Antykabarecie (a było to jakieś dwa lata temu), rozpoczął pisanie własnych utworów. Wiele z tych piosenek znalazło uznanie w gronie jego przyjaciół. Zaprosił więc muzyków, z ciekawości, jak zabrzmi ta muzyka w zespole. Przy okazji nagrali płytę.

Na cześć znakomitego trójmiejskiego teatrzyku, którego występ utrwalony został w filmie Janusza Morgensterna "Do widzenia, do jutra" zespół otrzymał nazwę "CO TO". Zarówno płyta jak i pierwszy na niej utwór nosi tytuł "Błędne Koło". Muzyka CO TO błąka się po radiowej Trójce, nawet u Piotrów Kaczkowskiego i Barona, często u Janusza Deblessema.

CO TO koncertuje, publiczność odbiera dźwięki z wyraźną przyjemnością.

Paśko, niezależny od niczego. Muzyka jest dla niego jedynie źródłem radości. Z nadzieją, że ktoś polubi te dźwięki i słowa, w oczekiwaniu na więcej.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.