EnglishEnglish
 
Patrycja i Grzegorz Markowscy

Patrycja i Grzegorz Markowscy

niedz., 26 marca 2017, 18:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Uprzejmie informujemy, że związku z odwołaniem wszystkich koncertów organizowanych w Hali Arena w Poznaniu, przenosimy koncert Patrycji i Grzegorza MARKOWSKICH do Klubu B17 w Poznaniu, ul. Bułgarska 17 (INEA Stadion).

Data i godzina koncertu pozostają bez zmian - niedziela, 26 marca 2017, godz. 18:00.

Bilety już zakupione zachowują ważność.

Wszelkich dodatkowych informacji organizator udziela pod adresem mailowym: biuro@sosimple.com.pl
Opis

Już 26 marcaodbędzie się niezwykły koncert Patrycji Markowskiej z gościnnym udziałem Grzegorza Markowskiego.

Patrycja Markowska zadebiutowała w 2001 roku albumem pt. „Będę silna”. Brzmiący niemal jak obietnica album przyniósł artystce zaszczytną rolę jednej z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistek, co udowadnia kolejne sześć albumów i 30 wydanych singli.

 "Na Żywo" - tak zatytułowane jest ostatnie opublikowane wydawnictwo. Jest to zapis koncertu, bo właśnie koncerty, jak sama przyznaje, są żywiołem artystki. Możemy spodziewać się zatem ekscytującego wydarzenia w Hali Arena. Usłyszymy wiele przebojów, w tym: "Świat się pomylił", "Jeszcze raz" czy "Alter Ego", a ponieważ lada dzień ukaże się kolejna płyta, będziemy być może świadkami premierowych wykonań. 

Bezkompromisowa, idąca własną muzyczną ścieżką artystka nie boi się wyzwań co pokazała zasiadając w fotelu jurorskim programu „The Voice of Poland”. Wielokrotnie nagradzana występowała przed takimi gwiazdami jak The Cranberries, Nelly Furtado czy Lenny Kravitz.

26 marca zaśpiewa na jednej scenie z niezwykłą postacią, swoim Tatą – Grzegorzem Markowskim. Już dziś serdecznie zapraszamy na to niecodzienne wydarzenie.

Bilety (wyłącznie miejsca stojące):

99 zł - Strefa I (bliżej sceny)
69 zł - Strefa II 

Bilety
Sprzedaż zakończona.