EnglishEnglish
 
PAWBEATS LIVE BAND + goście (Kali, VNM, Te-Tris, Marcelina, Masia)

PAWBEATS LIVE BAND + goście (Kali, VNM, Te-Tris, Marcelina, Masia)

sob., 24 lutego 2018, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

PAWBEATS LIVE BAND + goście (KALI, VNM, TE-TRIS, MARCELINA, MASIA) zagrają w Starym Klasztorze!

Znani artyści hip-hopowi - KALI, VNM, TE-TRIS oraz niesamowite wokalistki - MARCELINA i  MASIA to goście niezwykłego koncertu jaki odbędzie się 24 lutego w Starym Klasztorze!

Na scenie w Sali Gotyckiej towarzyszyć im będzie PAWBEATS LIVE BAND - zespół dowodzony przez jednego z najważniejszych polskich producentów muzycznych.

Będzie to pierwszy we Wrocławiu koncert tego niecodziennego projektu.

Takiej okazji nie można przegapić! 

Pawbeats, a właściwie Marcin Pawłowski to urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Autor płyt "Utopia", "Orchestra" a także wydanej w tym roku "Chakra" w duecie z Kalim. Produkował kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło statusy Złotej oraz Platynowej Płyty, takich jak: Miuosh – Prosto przed siebie, Pih – Dowód Rzeczowy (trylogia), KęKę – Nowe Rzeczy czy też autorska Utopia.

Po raz pierwszy we Wrocławiu w Starym Klasztorze, w towarzystwie Live Bandu i znakomitych gości, Pawbeats zaprezentuje na żywo przekrój utworów z dotychczasowych płyt, a także kilka premier, które znajdą się na jego nowym albumie "OUT".

Goście koncertu - Kali, Vnm, Te-tris, Natalia Grosiak, Marcelina i Masia to gwarancja udanego koncertu jaki odbędzie się w Starym Klasztorze!

https://www.youtube.com/watch?v=dvRcPa3GwCc
https://www.youtube.com/watch?v=6pREhyNrE2Q|
https://www.youtube.com/watch?v=PZ7Gv8TcV_c

Bilety
Sprzedaż zakończona.