EnglishEnglish
 
Paweł Domagała

Paweł Domagała

czw., 16 marca 2017, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

PAWEŁ DOMAGAŁA zaśpiewa w Starym Klasztorze!

Znany z telewizyjnych ekranów aktor, Paweł Domagała przyjeżdża do Wrocławia, aby promować swoją debiutancka płytę „Opowiem Ci o mnie”. Koncert odbędzie się 16 marca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia.  W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie,  że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

„Opowiem Ci o mnie” to długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały. Album, według zapowiedzi, będzie bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki. 

Teksty piosenek Pawła są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie - oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny. 

Jeśli chodzi o brzmienie i charakter muzyki – wbrew temu, co można by zakładać – nie jest to piosenka aktorska. Więcej można tu odnaleźć dźwięków pokrewnych twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons. 

Publiczność miała okazję już zapoznać się z pierwszym teledyskiem i singlem z płyty – “Jestem tego wart”
https://www.youtube.com/watch?v=KpRIEQuFv98

Obecnie do sieci trafił drugi singiel Pawła Domagały – “Gdybyś była”
https://www.youtube.com/watch?v=bR2tTmemPRM

Płyta ukazała się na rynku 18 listopada 2016 r. i już w pierwszym tygodniu znalazła się w czołówce najlepiej sprzedających się płyt.

Bilety
Sprzedaż zakończona.