EnglishEnglish
 
Pectus. Kobiety

Pectus. Kobiety

sob., 7 kwietnia 2018, 18:30

Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1
51-618, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Zespół Pectus przygotował dla Państwa niesamowity koncert, w którym łączy doskonałe aranżacje muzyczne ze spektakularnym multimedialnym show. 7 kwietnia 2018 roku, w Hali Stulecia we Wrocławiu o godzinie 18.30 zapraszamy na niezapomniane widowisko w wykonaniu grupy Pectus! 

Pectus tworzy czterech muzyków, którzy prywatnie są braćmi - Tomasz Szczepanik (kompozytor/autor tekstów/wokal/lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja/śpiew), Mateusz Szczepanik (bas/śpiew), Maciej Szczepanik (gitara/śpiew). Ich piosenki od lat nuci cała Polska, a utwory takie jak „To , co chciałbym Ci dać”, „Barcelona”, „Oceany” czy „Szkoła marzeń” znają wszyscy. To właśnie te kompozycje oraz wiele utworów z płyty „Kobiety” będzie można usłyszeć i zaśpiewać z zespołem w Halu Stulecia we Wrocławiu.

Zespół od miesięcy jest w trasie koncertowej, na której prócz występów solowych można ich zobaczyć i usłyszeć w duetach z największymi gwiazdami kobiecej sceny muzycznej m.in. z Kayah, Urszulą, Patrycja Markowską czy Marylą Rodowicz. Tym razem wystąpią sami, jednak jak zapewniają sami muzycy, przygotowali wiele niespodzianek dla widzów a ich koncert z pewnością dostarczy Państwu niepowtarzalnych emocji.

Bilety
Sprzedaż zakończona.