EnglishEnglish
 
Pierwsze urodziny Starego Klasztoru

Pierwsze urodziny Starego Klasztoru

sob., 28 marca 2015, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

W sobotę 28 marca klub muzyczny Stary Klasztor zaprasza wszystkich miłośników dobrej muzyki na swoje PIERWSZE URODZINY! Dokładnie rok wcześnie w klubie przy ul. Purkyniego 1 miał miejsce pierwszy koncert i od tego czasu nazwy "Stary Klasztor" oraz "Sala Gotycka" stały się synonimami dobrej muzyki nie tylko we Wrocławiu, ale i w całej Polsce oraz poza jej granicami.

W Urodzinowym Koncercie w Sali Gotyckiej zaśpiewają najlepsze wrocławskie wokalistki, a towarzyszyć im będą znakomici wrocławscy muzycy. Z okazji Urodzin Starego Klasztoru spodziewać możemy się licznych niespodzianek nie tylko w barze. Warto odwiedzić nas tego dnia, gdyż wśród uczestników losować będziemy zaproszenia na organizowane przez nas koncerty, nie tylko w Starym Klasztorze, ale i w ramach Ethno Jazz Festivalu, City Sounds i wROCKfest.pl.

Do wygrania będą też karnety i bilety na największy wrocławski festiwal rockowy 3-Majówka 2015!

Koncert będzie miał formę jam session, który muzycznie poprowadzi zespół pod kierownictwem wrocławskiego gitarzysty Maćka Czemplika. Oprócz niego w zespole zagrają Robert Jarmużek na pianie, Grzesiek Piasecki na basie i Wojtek Buliński na perkusji. Są to doświadczeni wrocławscy muzycy, doskonale czujący się w klimatach muzyki pop, jazz, soul i innych gatunkach. Z racji współpracy Maćka z wokalistkami, szerzej znanej z jego kanału na YouTub (czemplikmusic) nie zabraknie ich również tego wieczoru.

Zaśpiewają Ania Kłys, Aga Damrych, Paulina Lenda, Marta Kołodziejczyk, Kasia Mirowska, Natalia Podwin oraz zespól Girls On Fire. Każda w wokalistek zaprezentuje kilka coverów - znanych i lubianych przebojów muzyki rozrywkowej.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.