EnglishEnglish
 
Piotr Nalepa Breakout Tour

Piotr Nalepa Breakout Tour

pt., 28 marca 2014, 21:00

sprzedaż zakończona
Opis

Piotr Nalepa Breakout Tour w Starym Klasztorze!

Wszystkich fanów twórczości „ojca chrzestnego polskiego bluesa” Tadeusza Nalepy, Miry Kubasińskiej i zespołu Breakout zapraszamy 28 marca na niepowtarzalny koncert poświęcony pamięci ikon polskiego rocka i bluesa.

Na koncert składają się najlepsze piosenki Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. To wyjątkowe zdarzenie, ponieważ od lat Mira i Tadeusz występowali osobno (wyjątek stanowiły koncerty okolicznościowe).

Teraz na jednym koncercie można będzie wysłuchać między innymi: „Modlitwy”, „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Na drugim brzegu tęczy”, „Gdybyś kochał, hej”, „Poszłabym za tobą”, a także nowych wersji „Do kogo idziesz” i „Chciałabym być słońcem”. 

Nad całością czuwa występujący w tym koncercie syn Miry i Tadeusza Piotr Nalepa. 

Decyzja o powołaniu tego projektu zapadła po sukcesie artystycznym BREAKOUT FESTIVAL i wrażeniu jakie na Piotrze zrobiła śpiewająca piosenki Miry wokalistka JEAN.

Koncert oglądało 4ooo ludzi zgromadzonych w rzeszowskiej hali Podpromie. 

Nagrano materiał na  specjalną płytę z nowymi wersjami piosenek Breakout, której zapowiedzią jest singiel z piosenkami "Do kogo idziesz"  i "Chciałabym być słońcem".

Koncerty w ramach projektu Piotr Nalepa Breakout Tour ciesza się ogromnym zainteresowaniem fanów w całej Polsce i są doskonałą  okazją do sentymentalnych wspomnień przy wspaniałej i wciąż żywej  twórczości prekursorów polskiego bluesa.

Skład zespołu:

Piotr Nalepa - gitara
Jean - vocal
Robert Lubera - gitara, vocal, harmonijka ustna
Piotr "Quentin" Wojtanowski - bass, vocal
Krzysztof "Fliper" Krupa - perkusja
Michał Jurkiewicz - organy hammonda, piano fender, vocal

Bilety:
40 zł – miejsca siedzące
35 zł –miejsca stojące

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.