EnglishEnglish
 
Piotr Nalepa Breakout Tour

Piotr Nalepa Breakout Tour

śr., 4 marca 2015, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Piotr Nalepa Breakout Tour w Starym Klasztorze!

Wszystkich fanów twórczości „ojca chrzestnego polskiego bluesa” Tadeusza Nalepy oraz Miry Kubasińskiej i zespołu Breakout zapraszamy na niepowtarzalny koncert poświęcony pamięci ikon polskiego bluesa i rocka.

Koncert odbędzie się 4 marca do klimatycznej Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

Na koncert składają się najlepsze piosenki Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. To wyjątkowe zdarzenie, ponieważ od lat Mira i Tadeusz występowali osobno (wyjątek stanowiły koncerty okolicznościowe).

Teraz na jednym koncercie można będzie wysłuchać między innymi „Modlitwy”, „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Na drugim brzegu tęczy”, „Gdybyś kochał, hej”, „Poszłabym za tobą”, a także nowych wersji „Do kogo idziesz” i „Chciałabym być słońcem”.

Nad całością czuwa występujący w tym koncercie syn Miry i Tadeusza Piotr Nalepa. Decyzja o powołaniu tego projektu zapadła po sukcesie artystycznym BREAKOUT FESTIVAL i wrażeniu jakie na Piotrze zrobiła śpiewająca piosenki Miry wokalistka Jean Lubera.

Koncert oglądało 4ooo ludzi zgromadzonych w rzeszowskiej hali Podpromie. Nagrano materiał na  specjalną płytę z nowymi wersjami piosenek Breakout, której zapowiedzią jest singiel z piosenkami "Do kogo idziesz"  i "Chciałabym być słońcem".

Koncerty w ramach projektu Piotr Nalepa Breakout Tour ciesza się ogromnym zainteresowaniem fanów w całej Polsce i są doskonałą  okazją do sentymentalnych wspomnień przy wspaniałej i wciąż żywej  twórczości prekursorów polskiego bluesa.

Skład zespołu:

Piotr Nalepa - gitara
Żaneta Lubera - vocal
Robert Lubera - gitara, vocal, harmonijka ustna
Wojtek Famielec - bass
Daniel Kapustka - perkusja

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.