EnglishEnglish
 
Polska Scena Bardów - Kabaret Literacki

Polska Scena Bardów - Kabaret Literacki

niedz., 7 października 2018, 17:00

Hala Okrąglak
ul. Oleska 70
45-231, Opole
Opis

Polska Scena Bardów – kabaret literacki to “instytucja”, która powoduje zadumę, wzrusza i bawi do łez, a robi to na najwyższym poziomie.

Artyści, tworzący Scenę Bardów, należą do czołówki satyryków oraz piosenkarzy  literackich. Skład tej elitarnej grupy jest szeroki i dlatego, na poszczególne występy, w porozumieniu z organizatorami koncertu, “wystawiane są różne składy”. W projekcie biorą udział: Andrzej Brzeski, Grzegorz Bukała, Piotr Bakal, Mirosław Czyżykiewicz, Krzysztof Daukszewicz, Andrzej Garczarek, Wojciech Gęsicki, Jerzy Filar, Stanisław Klawe, Jacek Kleyff, Tomasz Kordeusz, Jerzy Mamcarz, Ryszard Makowski, Marek Majewski, Andrzej Ozga, Kuba Sienkiewicz i Tomasz Szwed.

W programie polska rzeczywistość odbita w zwierciadle literacko-satyrycznym. Same tuzy polskiej sceny w jednym koncercie. Świętujmy wspólnie 100 lat wolności, pokażmy wszystkim naszą siłę ! Patriota, Polak to brzmi dumnie, krzewmy więc naszą kulturę i sztukę ! Niech Europa uczy się od nas, jak dbać o język i walory artystyczne narodu! Na koncert zaprasza Polski Instytut Sztuki.

Bilety

Miejsca numerowane