EnglishEnglish
 
Poluzjanci - koncert akustyczny

Poluzjanci - koncert akustyczny

niedz., 2 czerwca 2013, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

 

Poluzjanci – koncert akustyczny

 

Koncertują rzadko. Nie mówi się o nich w telewizji. Nie pisze się o nich w prasie. A mimo to zespół ma status kultowego, a ich płyty rozchodzą się szybko i osiągają zaskakująco wysokie ceny na aukcjach internetowych. Poluzjanci to  prawdziwy fenomen na polskim rynku muzycznym. Zapraszamy do Sali Koncertowej Radia Wrocław na wyjątkowe, akustyczne spotkanie z zespołem już 2 czerwca o godz. 19.00.

Kuba Badach, Przemek Maciołek, Marcin Górny, Piotr Żaczek, Robert Luty, Grzegorz Jabłoński. W tym składzie zespół gra mniej więcej od dziesięciu lat, chociaż historia kapeli jest dłuższa. 

Członkowie zespołu zdają sobie sprawę z dziwnego sposobu, w jaki funkcjonują jako grupa. Żartują, że Poluzjanci są w ich życiu „luksusowym dodatkiem do codziennej pracy”. A codzienną pracą tych sześciu wybitnych instrumentalistów jest uprawianie rozmaitych gatunków muzyki, sięgających od jazzu do popu. W swej karierze współpracowali z takimi gwiazdami sceny muzycznej jak: Gordon Haskell, Kayah, Ewa Bem, Sistars, Natalia Kukulska, Edyta Górniak, Kasia Cerekwicka, Robert Janson i wielu innych. 

Podczas najnowszej, wyjątkowej trasy koncertowej Poluzjanci zaprezentują akustyczne wersje swoich utworów.  Nowe aranżacje oparte na zmienionym instrumentarium to doskonała okazja do prezentacji niezwykłej wszechstronności oraz kunsztu muzyków. Takich Poluzjantów jeszcze nie znaliście, to trzeba zobaczyć, to trzeba  usłyszeć.

Źródło: organizator wydarzenia
Foto: www.prw.pl 

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.