EnglishEnglish
 
Radical Notion​

Radical Notion​

wt., 31 października 2017, 20:00

Stara Piwnica
ul. Krupnicza 15
53-004, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Cześć Wrocław!

Po ponad 1.5 rocznej przerwie wracamy na scenę i zapraszamy Was do wspólnej zabawy :)

Już 31 października 2017r. (Halloween!) wystąpimy dla Was w Starej Piwnicy. Będzie to wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć co nowego dla Was przygotowaliśmy, a nowości jest wiele! Koncert ten to również okazja do wypicia za zdrowie naszego ojca założyciela - Rufus Mroczny obchodzić będzie 30. urodziny! 

Nastąpiły małe zmiany w składzie, między innymi (i to największa zmiana) dołączył do nas klawiszowiec - Damian Starosta.

Zaprezentujemy Wam również premierowe utwory, nigdy wcześniej nie grane i nie publikowane na żywo - od Waszej oceny zależy, czy wpiszą sią na stałe do naszej setlisty :)

Gwarantujemy:

- dobrą muzykę;
- dobrą zabawę;
- urodzinową atmostferę;
- wolne od pracy na kolejny dzień ;) 

PS.: Halloweenowe przebrania również miło widziane i wysoko punktowane :D

Do zobaczenia pod sceną!

Zespół Radical Notion​ powstał w 2011 roku w wyniku ewolucji zespołu Emanacja, który pod tą nazwą działał już kilka lat wcześniej. Od samego początku była to inicjatywa Rafała Gajosa (Rufus), który pełnił wtedy funkcję wokalisty oraz gitarzysty zespołu. W ciągu ostatnich lat zespół przechodził metamorfozy, szczególnie powiązane ze zmianami w składzie, ale również nieco w stylu muzycznym. Radical Notion brało udział w przeglądach, konkursach, oraz dawało koncerty głównie na terenie Dolnego Śląska i województwa Opolskiego. W 2015 roku zespół wydał EP “Burn The Bridge” w formie cyfrowej. Na albumie znalazło się 5 utworów. Po ponad 1.5 rocznej przerwie (ostatni koncert w starym składzie 15 stycznia 2016r.) wraca na scenę z nowym materiałem, składem instrumentalnym (do składu dołączył pianista - Damian Starosta) oraz nowymi aranżacjami starszych utworów. Usłyszymy całkowicie nowe utwory, ale również takie koncertowe hity jak “Fine As It Is” czy “Burn The Bridge”. Nie zabraknie mocnych dźwięków oraz niesamowitego klimatu i energii. Nie może zabraknąć i Was :)

Bilety
Sprzedaż zakończona.