EnglishEnglish
 
Rafał Karasiewicz Power Set feat. Krzesimir Dębski

Rafał Karasiewicz Power Set feat. Krzesimir Dębski

śr., 27 listopada 2019, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. Rezerwacje miejsce w klubie przyjmowane jedynie z zakupionym biletem VIP pod adresem rezerwacje@vertigojazz.pl

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Skład zespołu:

Krzesimir Dębski - violin
Rafał Karasiewicz - keyboards
Adam Wendt - baritone sax
Tomasz Pacanowski - guitars
Tomasz Grabowy - bass guitars
Artur Lipiński - drums

Zespół, który tworzył się około pięciu lat. Jest wynikiem i skutkiem wielu nocnych rozmów leadera Rafała Karasiewicza oraz gitarzysty Tomasza Pacanowskiego. Powołany do życia został w kwietniu 2015 roku i po bardzo ciepło przyjętym koncercie we wrocławskim klubie Vertigo, działa do dzisiaj. Skład zespołu tworzą bardzo doświadczeni studyjnie i estradowo muzycy, którzy nie boją się poszukiwań i muzycznych wyzwań. Stylistyka wykonawcza zespołu oscyluje wokół mocno elektrycznego jazzu zawoalowanego elementami funky i bluesa oraz szeroko pojętych elementów tanecznych. Każdy koncert to dawka bardzo pozytywnej energii ale nie brak też elementów zadumy i romantyzmu…. O swoich koncertach mówią jako o podróży w nieprzewidywalną rzeczywistość i nieustannym zaskakiwaniu samych siebie.

We wrześniu 2018-go roku, podczas uroczego spotkania w Wilnie, Krzesimir Dębski przyjął zaproszenie lidera do gościnnego udziału w trasie koncertowej planowanej na 2019 rok.

Od samego początku wspólny muzyczny i towarzyski flow, jeszcze bardziej uskrzydlił muzyków i sprawił, że brzmienie i energia na scenie stały się jeszcze bardziej dynamiczne.

Na repertuar koncertu składają się premierowe autorskie kompozycje członków zespołu, które znajdą się na drugiej płycie, którą zespół zamierza nagrać w 2020 roku. Jednak na prośbę najwierniejszych fanów nie zabraknie również evergreenów z pierwszego krążka.


Ceny biletów

60 zł - I pula
80 zł - II pula
100 zł - bilet VIP

Rezerwacje miejsce w klubie przyjmowane jedynie z zakupionym biletem VIP pod adresem rezerwacje@vertigojazz.pl

Bilety
Sprzedaż zakończona.