EnglishEnglish
 
RAM JAM, czyli koncert urodzinowy Radia RAM

RAM JAM, czyli koncert urodzinowy Radia RAM

niedz., 16 grudnia 2018, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

RAM JAM, czyli koncert urodzinowy Radia RAM

W tym roku Radio RAM, wrocławska stacja o wyjątkowym charakterze, będzie świętować swoje 18 urodziny. Z tej okazji zapraszamy na niepowtarzalny koncert, pełen improwizacji, muzycznych niespodzianek i absolutnie unikalnych wykonań.

Radio Aktywne Miasto, w skrócie RAM, na 89,8 FM zaczęło nadawać 6 grudnia 2000 roku. Stworzone dla Wrocławia i stawiające przede wszystkim na lokalność tematów w 2005 roku zdecydowało się na dźwięki spod znaku jazzu, soulu, funk, latino, world music, indie pop i wielu innych gatunków, które nazwano "muzyką w dobrym tonie". Dziś RAM jest jedną z najczęściej słuchanych stacji radiowych we Wrocławiu i właśnie obchodzi swoje 18 urodziny! 

Z tej okazji radio przygotowuje wyjątkowy koncert „RAM JAM". Wydarzenie opieką artystyczną objął znakomity muzyk jazzowy i przyjaciel Radia RAM, Leszek Możdżer. Do współpracy zaprosił doborowych muzyków: Wojciecha Bulińskiego, Grzegorza Piaseckiego, Adama Lepkę i Tomasza Pruchnickiego oraz fantastycznych wokalistów: Natalię Grosiak, Adriannę Styrcz, Kasię Emose Uhunmwangho, Fismolla oraz L.U.C.a. Dzięki ich współpracy powstanie absolutnie niepowtarzalny koncert.

Znakomici artyści i autorskie aranżacje Leszka Możdżera. Radio RAM zaprasza na swój urodzinowy koncert 16 grudnia o godz. 20.00 do Sali Koncertowej przy al. Karkonoskiej 10.

Zdjęcie: Andrzej Owczarek

Bilety
Sprzedaż zakończona.