EnglishEnglish
 
Ray Wilson

Ray Wilson

czw., 6 października 2016, 20:00
( otwarcie bram 19:00 )


sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Organizator informuje, że nastąpiła zmiana miejsca koncertu – na równie dobre i wyważone akustycznie i mieszczące się w ścisłym centrum Krakowa. Koncert odbędzie się w zaplanowanym terminie (06.10.2016r.) w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha przy ulicy Konopnickiej 26.

Zakupione bilety zachowują ważność i nie wymagają wymiany.
Opis

Ray Wilson wyróżniony przez „Classic Rock Magazine“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów brytyjskich, kompozytor i autor tekstów, ceniony szczególnie za charyzmę sceniczną i zawsze wysoką formę koncertową. W 1996 roku Ray Wilson zastąpił Phila Collinsa w roli wokalisty zespołu GENESIS. Jako frontman tej legendarnej grupy współtworzył będący na czwartym miejscu pod względem ilości sprzedanych płyt Genesis album „Calling All Stations“. W marcu 2010 r., zespół GENESIS został przyjęty  do słynnego „Rock’n‘Roll Hall of Fame“, jako jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów wszechczasów. Artysta od ponad 7 lat związany jest z Polską gdzie obecnie mieszka. W tym roku Ray Wilson wydał swój 8 solowy album, zatytułowany „Song for a Friend”.

Akustyczne  koncerty z serii Live and Acoustic to niezwykła, muzyczna podróż, która wiedzie przez takie emocje jak: zazdrość, gniew, ból, żal, rozczarowanie, przeznaczenie i miłość. Ray obnaża w tej muzyce swoje najskrytsze uczucia, zaś minimalistyczna produkcja zapewnia szczególnie intymny nastrój. Podczas koncertu będzie można usłyszeć przekrój twórczości szkockiego wokalisty, zarówno utwory grup Stiltskin, Genesis jak i kompozycje z najnowszwgo albumu.

„Gdy masz ochotę się poddać, kiedy czujesz, że tracisz chęć do walki, wówczas te piosenki mają pomóc ci sięgać głębiej i zachęcać do walki o radość i spokój w twoim życiu”
Ray Wilson 

Bilety:

65,00 zł - PRZEDSPRZEDAŻ do 31.08.2016 r.
85,00 zł - do 05.10.2016 r.
100,00 zł - w dniu koncertu

źródło: materiały promocyjne organizatora 

Bilety
Sprzedaż zakończona.