EnglishEnglish
 
Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Raz Dwa Trzy - "30 lat jak jeden koncert..."

sob., 20 marca 2021, 19:00


Komunikat organizatora

Informujemy, że z uwagi na sytuację epidemiczną nastąpiła druga zmiana terminu wydarzenia. Koncert został przeniesiony na 20.03.2021 r. na godz. 19:00.

Bilety zachowują ważność i nie wymagają wymiany.
Opis

Raz Dwa Trzy- „30 lat jak jeden koncert…” 

Zespół, który prostotą i szczerością ujmuje widzów. Bez względu na wiek - swój i odbiorcy - potrafi trafić w sedno i uchwycić coś szczególnego. Radio Wrocław zaprasza na koncert z okazji 30lecia zespołu RAZ DWA TRZY 15 marca o godz. 19.00 do Sali Koncertowej Radia Wrocław. 

„30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i  fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno - literacki język. Zespołu, który w niedościgniony  sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. 

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy”  - jego swoistym DNA. 

Koncertami również - bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą  z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście.

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert !”

W repertuarze zespołu RAZ DWA TRZY można znaleźć zarówno lżejsze, żartobliwe piosenki, poezję śpiewaną, ciekawe połączenia różnych gatunków i stylów, a także poważniejsze teksty refleksyjne i religijne. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.

Bilety

Miejsca numerowane