EnglishEnglish
 
Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy

sob., 19 listopada 2011, 18:00

Teatr Wielki
ul. Fredry 9
61-701, Poznań
sprzedaż zakończona
Opis
Raz, dwa, trzy to ważny Zespół w polskiej scenie muzycznej, którego rodowód wywodzi się  z piosenki studenckiej. W swojej twórczości, członkowie Zespołu, zajęli się poważnym, ambitnym repertuarem o czym świadczą choćby nagrody im. Wojtka Bellona, Jacka Kaczmarskiego czy J.K. Pawluśkiewicza.
Idąc tym tropem, a więc w nurcie piosenki poetyckiej i literackiej, Zespół zainteresował się repertuarem największych twórców polskiej piosenki, czyli Agnieszki Osieckiej  i Wojciecha Młynarskiego. Wprowadzając muzykę instrumentalną, znakomity lider, charyzmatyczny wokalista Adam Nowak, zaproponował swoją własną wizję artystyczną.

Wielka popularność Zespołu, którą podkreśla stała współpraca  z Programem III Polskiego Radia świadczy o tym, że Raz, dwa, trzy ma swoją publiczność, która poszukuje ciekawego repertuaru, który mimo tego, że nie jest typowo komercyjny, cały czas utrzymuje się na Topie – tegoroczna nagroda na Festiwalu Top Trendy. Są posiadaczami Fryderyków w kategorii „ Zespół Roku” oraz statuetki za  Płytę Roku w kategorii „POP”)
Proponujemy koncert Zespołu, który złożony będzie z retrospektywy ich wszystkich płyt, nie zabraknie znanych przebojów m.in. „Trudno nie wierzyć w nic”, „Czy te oczy mogą kłamać?”, „Jesteśmy na wczasach”, jak i nowych propozycji.

Ponieważ Raz, dwa, trzy, dzięki swojej działalności, ma znaczące miejsce na rynku muzycznym, postanowiliśmy uhonorować ich występem w niezwykle prestiżowej Sali Teatru Wielkiego w Poznaniu.
Bilety
Sprzedaż zakończona.