EnglishEnglish
 
Raz Dwa Trzy symfonicznie

Raz Dwa Trzy symfonicznie

sob., 1 marca 2014, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

WIELKI KONCERT

RAZ, DWA, TRZY symfonicznie! 

 

Należą do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek - swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język.

Raz, dwa, trzy z orkiestrą to wyjątkowy koncert. Adam Nowak i koledzy przygotowali zestaw znakomitych utworów takich jak: „Trudno nie wierzyć w nic”, „Jutro możemy być szczęśliwi" czy kultowe „Jesteśmy na wczasach”. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem.

Ich charyzmatyczne brzmienie, a także feeria dźwięków orkiestry symfonicznej tworzą coś... co warto usłyszeć 1 marca w Kongresowej! ...a na płycie? nie... bo jeszcze nie powstała!

Raz, dwa, trzy to ważny Zespół w polskiej scenie muzycznej - w swojej twórczości, członkowie Zespołu, zajęli się poważnym, ambitnym repertuarem o czym świadczą choćby nagrody im. Wojtka Bellona, Jacka Kaczmarskiego czy J.K. Pawluśkiewicza. Idąc tym tropem, a więc w nurcie piosenki poetyckiej i literackiej, Zespół zainteresował się repertuarem największych twórców polskiej piosenki, czyli Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. 

Wprowadzając muzykę instrumentalną, znakomity lider, charyzmatyczny wokalista Adam Nowak, zaproponował swoją własną wizję artystyczną.

RAZ DWA TRZY z towarzyszeniem ORKIESTRY SYMFONICZNEJ!

Skład zespołu: 

Adam Nowak – gitara, śpiew
Grzegorz Szwałek – pianino el., akordeon
Jacek Olejarz – perkusja
Jarek Treliński – gitara elektryczna, akustyczna
Mirek Kowalik – gitara basowa, kontrabas 

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety:
155 zł - kategoria I
125 zł - kategoria II
95 zł - kategoria III
65 zł - kategoria IV 

Bilety
Sprzedaż zakończona.