EnglishEnglish
 
REGULARNA STOPA #3: KAMP! (dj set) + We Draw A (live) + goście

REGULARNA STOPA #3: KAMP! (dj set) + We Draw A (live) + goście

pt., 11 października 2013, 21:00

Bułka z masłem
ul. Włodkowica 8a
50-072, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Na trzecią Regularną Stopę w Bułce z masłem wybraliśmy petardę - DJ SET zespołu KAMP! oraz live act wrocławskiego duetu WE DRAW A. Będą również goście. 

REGULARNA STOPA

 

Regularna Stopa charakteryzuje się tym, że jest zwykle regularna. Powtarza się w ściśle określonych lub jednakowych odstępach czasu. Tłumaczona na inne języki raczej odnosi się do stopy zwrotu. 

Zostańmy więc przy: வழக்கமான விகிதம்

Regularna Stopa w Bułce porusza się w tempie cztery na cztery zwanym również przez niektórych ekspertów tematu 4x4. Regularna stopa to house, również wszelkie jego odmiany, nu disco, techno, acid. Regularnie zagraniczni, polscy prezenterzy oraz lokalni, wrocławscy goście. 

KAMP! (dj set)

Ich debiutancki album był jedną z najbardziej oczekiwanych polskich płyt ostatnich lat. Bez cienia przesady nazywani są najlepszym zespołem grającym elektronikę. “Breaking A Ghost’s Heart”, “Heats”, “Distance Of The Modern Hearts”, to tylko część ich repertuaru i fragment twórczości wydawanej przez własny netlabel Brennnessel.

Singiel “Cairo” z 2011, ukazał się nakładem portugalskiej wytwórni Discotexas, co zaowocowało współpracą przy kolejnych wydawnictwach tego labelu, w tym remixem dla Appaloosy. Nowe interpretacje dla innych artystów są zresztą ważnym elementem muzycznej działalności Kamp!. Szerokim echem odbiły się ostatnio dwie produkcje dla polskich wykonawców – folkowego duetu Twilite i Brodki. Ta ostatnia zdecydowała, że “Dancing Shoes” w ich remiksie, jest kolejnym singlem promującym jej EP’kę “LAX”. 

www.soundcloud.com/kampmusik
www.youtube.com/user/kampmusik
www.brennnesselrecords.tumblr.com

WE DRAW A (live)

We draw A to electro-popowy duet pochodzący z Wrocławia. Pierwszy utwór "Tears from the sun" powstał w ciągu kilku letnich tygodni 2012 roku. Później muzycy spotkali się jeszcze kilkukrotnie w domowym studio i nagrali trzy kolejne numery na potrzeby pierwszej EP-ki "Glimpse" dla prowadzonego przez zespół Kamp! labelu Brennnessel Records. 

www.soundcloud.com/we-draw-a
www.lastfm.pl/music/We+draw+a

Bilety:
15 zł - przedsprzedaż
20 zł - w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.