EnglishEnglish
 
Regularna Stopa #5: Pional (Hivern Discs - Permanent Vacation)

Regularna Stopa #5: Pional (Hivern Discs / Permanent Vacation)

sob., 14 grudnia 2013, 21:00

sprzedaż zakończona
Opis

PIONAL WE WROCŁAWIU

Regularna Stopa #5

14 grudnia 2013 na piątej odsłonie cyklu Regularna Stopa we wrocławskim klubie Gradient zagra Hiszpan Miguel Barros aka PIONAL, najbliższy współpracownik Johna Talabota (wydaje w jego labelu - Hivern Discs). Pional to prawdopodobnie jedna z najlepiej strzeżonych hiszpańskich perełek muzyki elektronicznej. To nie tylko producent, didżej, ale co na scenie house niezwykle rzadkie - również świetny wokalista. Do Wrocławia przyjedzie z dj setem i świeżo po premierze niesamowitej, najnowszej EP-ki "INVISIBLE/AMENAZA" nakładem Young Turks. 

Jeszcze do niedawna był kojarzony przede wszystkim z kooperacji ze swoim bardziej znanym przyjacielem Johnem Talabotem - zarówno wokalnie, produkcyjnie jak i w ramach labelu Talabota, Hivern Discs. Obecnie rozwija skrzydła – jego długooczekiwana EP-ka "INVISIBLE/AMENAZA" wydana 4 listopada 2013 roku nakładem wytwórni Young Turks (wydają/wydawali w niej choćby The XX, Sbtrkt, Holy Fuck) zbiera świetne recenzje (m.in. Resident Advisor 4/5). Bardzo romantyczna i klimatyczna muzyka Pionala oraz jego sety didżejskie oscylują wokół syntezatorowych brzmień zarówno z okolic muzyki house, nu disco, jak i popu lat osiemdziesiątych.

Soundcloud: www.soundcloud.com/pional
Odsłuch Invisible/Amenaza EP: www.lagasta.com/pional-invisibleamenaza-ep
Mix dla Fact: www.factmag.com/2013/11/14/fact-mix-410-pional
Boiler Room live @ Primavera: www.youtube.com/watch?v=hnjKuuNZo_0#t=14
Hivern Discs: www.hiverndiscsgoodies.bigcartel.com


--- SUPPORT ---

MICHAŁ ZAKRZEWSKI (Hush Hush Pony / RBMA Bass Camp)

Producent i DJ z Wrocławia, członek kolektywu Hush Hush Pony. Był absolwentem pierwszej polskiej edycji Red Bull Music Academy Bass Camp, która odbyła się w Warszawie w marcu 2012 roku. Razem z Hush Hush Pony współpracuje z francuską wytwórnią Moveltraxx, pod patronatem której ukazało się kilka utworów kolektywu, granych m. in. przez Nightwave (w Boiler Roomie), Nicka Catchdubsa (wraz z A-Trakiem współzałożyciel wytwórni Fool's Gold Records), Big Dope P czy Whistlę. W jego setach dominują ostatnio różne mutacje deep i tech-house'owe, jednak równie dobrze mogą pojawić się tam brzmienia i rytmy UK/future garage, UK funky czy nowoczesne lub oldschoolowe techno.

www.soundcloud.com/hush-hush-pony
www.facebook.com/hhpony

 

SEB (Step Ahead)

Za gramofonami od ponad 10 lat, od poczatku porusza się w deepowo-tech housowej stylistyce. Był rezydentem wielu wrocławskich klubów. Najdłuzej współpracował z Drogą do mekki, gdzie zajmował się oprawa muzyczną a także był współautorem cyklu Stay Dirty! Import na ktorych pojawili się tacy artyści jak: Antonelli Electric, Jeff Milligan, Narcotic Syntax, Lawrence aka Sten, Apparat, Noze, Swayzak, Deadbeat czy Aril Brikha. Wymyślił, stworzył i prowadził klub LOG:IN, zorganizował masę imprez i koncertów, jest też odpowiedzialny za muzykę w wielu wrocławskich klubach. Obecnie współprowadzi audycję Wieczór Klubowy na antenie Akademickiego Radia LUZ. Nie powiedział jeszcze ostatniego zdania i w planach ma rozwój projektu STEP AHEAD.

www.facebook.com/wearestepahead

 

REGULARNA STOPA

Regularna Stopa charakteryzuje się tym, że jest zwykle regularna. Powtarza się w ściśle określonych lub jednakowych odstępach czasu. Tłumaczona na inne języki raczej odnosi się do stopy zwrotu. Zostańmy więc przy: வழக்கமான விகிதம்

Regularna Stopa porusza się w tempie cztery na cztery zwanym również przez niektórych ekspertów tematu 4x4. Regularna stopa to house, również wszelkie jego odmiany, nu disco, techno, acid. Regularnie zagraniczni, polscy prezenterzy oraz lokalni, wrocławscy goście.

Regularną stopę uprawiali do tej pory: Kamp!, Kuba Sojka, Michał Zakrzewski (Hush Hush Pony), Ptaki, Viadrina, Vitek Jansky i We Draw A.

 

Bilety:
15zł - przedsprzedaż (I pula)
20zł - przedsprzedaż (II pula)
25zł - w dniu imprezy 

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.