EnglishEnglish
 
Renata Przemyk - Akustik Trio

Renata Przemyk - "Akustik Trio"

pon., 22 kwietnia 2013, 19:00

Impart
Sala Teatralna
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

"PRZEMYK AKUSTIK TRIO"

 

To kameralny projekt, w którego skład wchodzą oprócz wokalistki (czasem sięgającej po gitarę akustyczną, mini akordeon, głównie jednak po instrumenty perkusyjne) świetni instrumentaliści. Zobaczyć i usłyszeć możemy Błażeja Chochorowskiego grającego na fretlessie i gitarze akustycznej, na głównej gitarze akustycznej- Macieja Mąkę.

Artyści sięgają po utwory znane odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Także po te lubiane, lecz nieco zapomniane. Z czystej akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie; dają się słyszeć subtelności, które wcześniej były jedynie dopełnieniem a teraz mile zaskakują jako walor główny. 

Koncert, choć bardziej nastrojowy od tych, które znamy z dużych sal czy plenerów, jest pełen zaskakujących zwrotów, energii, wirtuozerskich rozwiązań aranżacyjnych. Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz - co za tym idzie- przekaz wszystkich piosenek, które nabierają przez to zupełnie nowej wartości dla odbiorcy. 

Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość i sprawiają, że odbiór tego projektu jest wyjątkowo przejrzysty i spotyka się ze wspaniałą, niespotykaną, równie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności.

Jesienią, 21 września 2012 r. ukazała się płyta Renaty Przemyk „Akustik TRIO” będąca zapisem studyjnym projektu koncertowego o tej samej nazwie, z którym Artystka koncertuje od pewnego czasu i której to płyty domagała się zgromadzona na jej koncertach publiczność. Na płycie znalazła się również najnowsza piosenka Renaty „Jakby nie miało być”, która do tej pory funkcjonowała jako singiel w rozgłośniach radiowych a teledysk do niej można było zobaczyć w TVP 

Zespół wystąpi w składzie:

• Renata Przemyk – wokal, instrumenty perkusyjne, mini akordeon
• Maciej Mąka – gitary akustyczne
• Błażej Chochorowski – fretless, gitara akustyczna

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.