EnglishEnglish
 
Renata Przemyk

Renata Przemyk

czw., 11 grudnia 2014, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Nowa płyta Renaty Przemyk w Starym Klasztorze!


Materiał z najnowszej płyty Renaty Przemyk oraz jej największe przyboje usłyszymy 11 grudnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1. Po kilkuletniej przerwie Renata Przemyk powraca z nowym, znakomitym i ogromnie zróżnicowanym albumem „Rzeźba dnia”. Wielu ta płyta zaskoczy i na pewno nikogo nie pozostawi obojętnym.

Oto słowa samej Artystki dotyczące tego krążka:

„Rzeźba dnia” to piosenki o tym co jest teraz, dokładnie w tym momencie życia. Na serio i na żarty. Szeptem, loopem, z piersi, z głowy, na wiele instrumentów, kota, wilka i kobietę. O tym co jest z nami, ze światem wokół, między ludźmi bliskimi i wszystkimi innymi”.

Płyta ukaże się 30 września 2014r. nakładem Universal Music Polska.

Z uwagi na przypadający w tym roku jubileusz XXV-lecia twórczości artystycznej Renaty i szereg związanych z nim koncertów, Artystka zaplanowała zaledwie kilka koncertów z nowym materiałem jeszcze w tym roku. Do miast, do których zawita Renata z „Rzeźbą dnia” jeszcze w 2014 roku należą m.in: POZNAŃ, KRAKÓW i WROCŁAW. Reszta Polski będzie musiała cierpliwie poczekać na koncerty z nowym materiałem po Nowym Roku. 

Zapowiada się znakomity, energetyczny koncert z materiałem z najnowszej płyty „RZEŹBA DNIA” oraz największymi przebojami Artystki. 

Link do singla promującego płytę „RZEŹBA DNIA”:
„KŁAMIESZ” - https://www.youtube.com/channel/UCXM6YtmtRbwRlyubNCx5t2w

Źródło: organizator wydarzenia

Ceny biletów

Miejsca siedzące:
60 zł – I miejsca
45 zł – II miejsca

Miejsca stojące:
35 zł – wejściówki (studenci i uczniowie)

Bilety
Sprzedaż zakończona.