EnglishEnglish
 
Robert Kasprzycki - koncert Dzień, chwila, moment

Robert Kasprzycki - koncert "Dzień, chwila, moment"

czw., 18 października 2012, 19:00

Impart
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

„Dzień, chwila, moment”

Koncert Robert Kasprzycki Band


Zapraszamy na wyjątkowy koncert jednego z najbardziej znanych i cenionych reprezentantów piosenki autorskiej. Poza masą melodyjnych piosenek (w tym wielu premier), usłyszymy na pewno także garść niepowtarzalnych anegdot. Zespołu w pełnym składzie osobowym i z tym repertuarem Wrocław jeszcze nie gościł. 

„Dzień, chwila, moment” to tytuł recitalu, jak i jednego z nowych utworów, gdyż w programie koncertu, poza najbardziej znanymi i lubianymi, znajdzie się wiele nowych, żywiołowych piosenek, które ukażą się na nowym albumie. 

Artysta wystąpi wraz ze swoją formacją Kasprzycki Band, która zaprezentuje pełną odmianę muzycznej mocy w składzie: Max Szelęgiewicz (gitary), Krzysztof Wyrwa (bas), Adam Zadora (perkusja). 

To właśnie koncerty oddają prawdziwą moc Kasprzyckiego. W kontakcie z publicznością, artysta najpełniej emanuje niezwykłą charyzmą - niespożyta energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy. 

Robert Kasprzycki zadebiutował na 28. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenką "Niebo do wynajęcia" dotarł do niespodziewanie wielkiego grona słuchaczy, nie związanych do tej pory z piosenką "nieobojętną". Cały zaś album "Niebo do wynajęcia" zawierał wiele innych piosenek, z których część trafiła do śpiewników, część natomiast do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej. 

Jesienią 2006r. ukazał się drugi album Kasprzyckiego - "Światopodgląd". Jego premiera odbyła się na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia i właśnie tam, w Radiowej Trójce, usłyszeć można Roberta Kasprzyckiego najczęściej. Jesienią 2007 roku nakładem Polskiego Radia Kraków ukazało się kolejne wydawnictwo "Piosenki i Nie", będące zarazem tomikiem wierszy, śpiewnikiem oraz okładką płyty, stanowiącej zapis "klimatycznego" koncertu zagranego w gościnnym studio krakowskiego Radia. Obecnie, po świetnie przyjętym występie na antenie radiowej Trójki trwają nieustające koncerty oraz prace nad kolejnym albumem.

www.kasprzycki.pl
http://www.youtube.com/RobertKasprzycki
http://www.facebook.com/pages/Robert-Kasprzycki-Band/131213166888801

Źródło: materiały promocyjne organizatora
Bilety:
25zł - normalny
20 zł - ulgowy 

Bilety
Sprzedaż zakończona.