EnglishEnglish
 
Robert Kasprzycki

Robert Kasprzycki

śr., 9 marca 2016, 21:00

sprzedaż zakończona
Opis

ROBERT KASPRZYCKI zaśpiewa w Starym Klasztorze!

Robert Kasprzycki  - znany śpiewający autor (m.in. „Nieba do wynajęcia”), ale i showman obdarzony niesamowitym poczuciem humoru wystąpi 9 marca w klubie muzycznym Stary Klasztor przy ul. Purkyniego 1.

Kasprzycki jesienią 2014 wydał nową płytę i o tym wydawnictwie mówi tak: To chyba moja najbardziej miłosna płyta, jeśli chodzi o tematykę, bo zdecydowanie ograniczyłem się do uczuć”. 

„Trzymaj się wiatru kochana” – singiel promujący płytę, utrzymywał się na Liście Przebojów Trójki przez 22 tygodnie. Na koncercie w Starym Klasztorze nie zabraknie też znanych utworów z poprzednich płyt artysty. Mamy nadzieję, ze i tym razem dopisze publiczność i klimat i będzie to niezapomniana muzyczna uczta.

------

Zadebiutował na 28 Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenką "Niebo do wynajęcia", dotarł do niespodziewanie wielkiego grona słuchaczy, nie związanych do tej pory z piosenką "nieobojętną", cały zaś album "Niebo do wynajęcia" zawierał wiele innych piosenek, z których cześć trafiła do śpiewników, część zaś do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej.

Jesienią 2006 ukazał się drugi album Kasprzyckiego - "Światopodgląd" . Premiera albumu odbyła się na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia, tam także, w Radiowej Trójce usłyszeć można dziś Roberta najczęściej. Jesienią 2007 roku nakładem Polskiego RadiaKraków ukazały się "Piosenki i Nie", będącej zarazem tomikiem wierszy, śpiewnikiem oraz okładką płyty CD, stanowiącej zapisem "klimatycznego" koncertu zagranego w gościnnym studio krakowskiego Radia. Najnowszy album „CZTERY”, miał premierę na antenie Trójki w październiku 2014, a koncert promujący był transmitowany 8 marca 2015 na antenie Trójki.

Bilety
Sprzedaż zakończona.