EnglishEnglish
 
Rogucki solo

Rogucki solo

sob., 12 października 2013, 21:00

sprzedaż zakończona
Opis

Piotr Rogucki Solo wystąpi w Synagodze Pod Białym Bocianem!

wROCKfest.pl zaprasza na kameralną odsłonę twórczości Piotra Roguckiego.

Lider zespołu Coma wystąpi 12 października w klimatycznych wnętrzach Synagogi Pod Białym Bocianem w projekcie „Rogucki Solo”.

Fanom muzyki znany jako wokalista rockowej formacji COMA, a od 2011 roku ponownie, (po dziesięcioletniej przerwie) wykonawca solowy, w swoich scenicznych wykonaniach łączący elementy poezji, rocka i teatru. 

Zdobywca wielu nagród na festiwalach piosenki artystycznej min; 2 nagroda na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie 2002, Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej Wrocław 2004, Grand Prix Festiwalu Spotkania Zamkowe w Olsztynie 2004

Zdobywca Fryderyków za najlepszy album rockowy w latach 2004, 2006, 2009, 2011,

Fryderyk za wokalistę roku 2011, laureat nagrody imienia Grzegorza Ciechowskiego i wielu innych.

Albumy solowe:  "Loki - Wizja Dźwięku" 2011 - concept album opowiadający historię opartą na dramacie Bertolda Brechta "Baal", oraz  "95-2003" 2012 - zbiór juweniliów w nowoczesnych aranżacjach.  Albumy cieszą się dużym uznaniem wśród słuchaczy, o czym świadczą rankingi sprzedaży i zainteresowanie koncertami. 

Projekt sceniczny "Rogucki Solo" to dwugodzinny występ o charakterze kameralnego spektaklu muzycznego z elementami narracji, charakteryzacją, scenografią i wizualizacjami, składający się z utworów z obu solowych albumów w aranżacjach na gitarę akustyczną i instrumenty klasyczne; marimba, wiolonczela, bas, perkusja, klawisz, harmonika i inne. Projekt zbiera bardzo dobre recenzje mimo, że przedstawia materiał wymagający sporego zaangażowania również od słuchaczy. Wykonanie: Piotr Rogucki i dwuosobowy zespół "The Szczypiorsi". 

http://www.youtube.com/watch?v=S2bSmkiEwXs
http://www.youtube.com/watch?v=Q6jdgCgOQw8

Bilety:
80 zł – I miejsca 
65 zł – II miejsca
50 zł – III miejsca

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.