EnglishEnglish
 
Roy Bennet Group - Dla tych, którzy zmienili oblicze muzyki

Roy Bennet Group - "Dla tych, którzy zmienili oblicze muzyki"

pt., 12 maja 2017, 19:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem rezerwacje@vertigojazz.pl

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Roy Bennet Group

"Dla tych, którzy zmienili oblicze muzyki"

Zapraszamy na koncert poświęcony muzyce największych: Jamesa Browna, Louisa Armstronga, Raya Charlesa, Chucka Berriego, Boba Marleyai wielu innych.

Wokalista zespołu Roy Bennet Group to rodowity Jamajczyk na co dzień mieszkający w Londynie. Liderem i założycielem bandu jest basista Krzysztof Witkowski, w październiku ubiegłego roku uhonorowany nagrodą Marszałka Województwa Dolnośląskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury. Do współpracy zaprosił znaczących w Polsce muzyków, grających na co dzień z gwiazdami takimi jak chociażby Justyna Steczkowska.

Dziesięć osób i muzyczny dynamit na scenie to najtrafniejszy opis tej polsko – angielskiej formacji, której frontmanem jest oczywiście Roy Bennett. Wizytówką zespołu jest rozmach, pozytywna energia oraz różnorodność proponowanego materiału. Oprócz autorskich utworów z płyty „Positive Energy” rekomendowanej przez Marka Niedźwieckiego, Bennett doskonale wykonuje covery największych sław, np. Jamesa Browna czy Boba Marleya. Muzyka Roy Bennet Group to energetyczna mieszanka funky, reggae, soul i r&b z przejawiającą się w aranżacjach harmonią jazzową. Prezentowany podczas koncertu repertuar gwarantuje prawdziwy, dziewięćdziesięciominutowy show. Już od początku istnienia Roy Bennet Group znajduje życzliwość i ogromne zainteresowanie mediów udowadniając, że z taką muzyką można dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. To również dowód na to, że dźwięki w 100 procentach grane na żywo niosą w sobie niesamowitą moc.

Bilety
Sprzedaż zakończona.