EnglishEnglish
 
Selah Sue

Selah Sue

śr., 27 maja 2015, 20:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Selah Sue – gwiazda soulu powraca do Wrocławia!

wROCKfest.pl z przyjemnością zaprasza na kolejny koncert, uwielbianej przez polską publiczność pochodzącej z Belgii Selah Sue! Koncert, na którym artystka zaśpiewa również premierowe piosenki z nowej płyty, odbędzie się 27 maja w klubie Eter przy ul. Kazimierza Wielkiego 19.

Selah Sue, która naprawdę nazywa się Sanne Putseys, to gwiazda muzyki soulowej , nazywana europejskim odpowiednikiem Erykah Badu i Lauryn Hill. Obdarzona nietuzinkową urodą młoda, urodzona w 1989 roku, Belgijka jest sensacją na rynku muzycznym ostatnich miesięcy, dzięki swojej płycie zatytułowanej: „Raggamuffin”. Jej rewelacyjne single This World oraz

Raggamuffin podbiły europejskie listy przebojów! Proponowana przez nią mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła samego Prince’a! Oczarowany Książę zaproponował Selah supportowanie go w Antwerpii, na co Sue oczywiście przystała.

W studiu przy pracy nad debiutancką płytą towarzyszyły jej największe gwiazdy muzyki soul, jak na przykład Nneka. Produkcyjnie wspomogła ją także sama Meshell Ndegeocello w utworze Mommy oraz Cee-Lo Green (duet w Please). Większość piosenek Selah napisała sama, a pierwsze z nich skomponowała akompaniując sobie na gitarze w wieku 15 lat!

Krytycy muzyczni uważają, że Janelle Monae i M.I.A. rośnie groźna konkurentka, dla której muzyka nie ma żadnych granic. Nowa płyta Selah Sue będzie miała swoją premierę 30 marca 2015.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.